1. Modlitwa Różańcowa o pokój na świecie i w naszej Ojczyźnie dzisiaj o godz. 17.00.
 2. Nowenna do św. Józefa we wtorek o godz. 17.30.
 3. Spotkanie wspólnoty Mężczyźni św. Józefa we wtorek po wieczornej Mszy św.
 4. Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy w środę po wieczornej Mszy św.
 5. Msza św. za wstawiennictwem św. Agnieszki Rzymianki, dziewicy i męczennicy, o czystość w myślach, słowach i uczynkach w czwartek o godz. 18.00.
 6. Koronka do Miłosierdzia Bożego przed Najświętszym Sakramentem o nawrócenie trwających w grzechach w piątek o godz. 15.00.
 7. Spotkanie osób pragnących przystąpić do wspólnoty Apostołów Miłosierdzia Bożego w piątek po zakończeniu Koronki do Miłosierdzia Bożego.
 8. Odwiedziny chorych: ks. Proboszcz i ks. Mariusz w piątek, ks. Tadeusz w sobotę.
 9. Spotkanie kandydatów do bierzmowania z grup starszej i młodszej w sobotę o godz. 11.00 w kościele.
 10. Nauka przygotowująca do Chrztu św. dzieci dla rodziców i chrzestnych w sobotę o godz. 19.00 w kościele pw. NSPJ.
 11. Msze św. kolędowe od poniedziałku do piątku o godz. 18.00. W czasie Mszy św. będziemy modlić się o łaski dla parafian z poszczególnych ulic i za zmarłych z ich rodzin. Każda rodzina otrzyma pamiątkowe błogosławieństwo domu i obrazki kolędowe; będzie też można złożyć ofiarę na potrzeby parafii. Prosimy o przyniesienie na tę Mszę św. pojemnika z wodą do poświęcenia.

W tym tygodniu na Msze św. zapraszamy mieszkańców następujących ulic:

 • poniedziałek: ul. Kazimierza Wielkiego, 17 lutego;
 • wtorek: ul. Broni Pancernej, Przeładunkowa, Nowowiejskiego, pl. Inwalidów;
 • środa: ul. Moniuszki;
 • czwartek: ul. Szymanowskiego numery 1 – 21;
 • piątek: ul. Szymanowskiego numery 23 – 41.
 1. Prosimy o przestrzeganie zasad bezpieczeństwa epidemiologicznego, między innymi o noszenie maseczek i dezynfekowanie dłoni.
 2. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej:

- „Niedziela“ (artykuły: o argumentach za Chrztem św. dla dzieci; o miłości wobec bliźnich; o tym, na co pomaga korzeń chrzanu);

- „Gość Niedzielny“ (artykuły: o chrzcie Jezusa; o siostrach Najświętszej Duszy Chrystusa Pana; dodatek: pudełko na kolekcję płyt Biblii Audio)

 1. Dziękujemy za wszystkie ofiary złożone dzisiaj na tacę i za ofiary, które zostały przekazane na konto naszej parafii (nr konta parafialnego: 40 1600 1462 1831 4275 9000 0001).
 2. Wszystkim Parafianom i Gościom życzymy radości, wielu łask Bożych i dużo zdrowia na najbliższy tydzień. Solenizantom i Jubilatom składamy serdeczne życzenia Bożego błogosławieństwa i opieki Najświętszej Maryi Panny oraz św. Józefa Oblubieńca.