1. Modlitwa Różańcowa o łaski na nowy rok dla naszej parafii dzisiaj o godz. 17.00.
  2. Nowenna do św. Józefa we wtorek o godz. 17.30.
  3. Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy w środę po wieczornej Mszy św.
  4. Uroczystość Objawienia Pańskiego przypada w czwartek. Msze św. będą odprawiane według porządku niedzielnego. Na Mszach św. poświęcenie zestawów misyjnych z kredą, węgielkiem i kadzidłem. Po Mszy św. będzie można otrzymać te zestawy (prosimy o ofiarę powyżej 1 zł – tyle bowiem wynosi koszt zestawu, pozostała część ofiary będzie przeznaczona na działalność misyjną).
  5. Msza św. w intencji powołań kapłańskich, misyjnych, zakonnych i za powołanych w czwartek o godz. 8.30. Po Mszy św. spotkanie Przyjaciół Paradyża i osób pragnących modlić się o powołania.
  6. Koronka do Miłosierdzia Bożego przed Najświętszym Sakramentem o nawrócenie trwających w grzechach w piątek o godz. 15.00. Po Koronce adoracja Najświętszego Sakramentu w ciszy. Adoracja zakończy się o godz. 17.45 odmówieniem litanii do NSPJ. W czasie adoracji okazja do Spowiedzi św.
  7. Nauka przygotowująca do Chrztu św. dzieci dla rodziców i chrzestnych w sobotę o godz. 19.00 w naszym kościele.
  8. W tym roku, podobnie jak w ubiegłym, nie będzie odwiedzin duszpasterskich w tradycyjnej formie. Od poniedziałku zapraszamy mieszkańców poszczególnych ulic naszej parafii na Msze św. w ich intencji (godz. 18.00). Plan tych Mszy św. jest umieszczony na tablicy ogłoszeń, stronie internetowej i profilu facebook’owym naszej parafii. W czasie Mszy św. będziemy modlić się o łaski dla parafian z poszczególnych ulic i za zmarłych z ich rodzin. Każda rodzina otrzyma błogosławieństwo indywidualne i pamiątkowe błogosławieństwo domu; będzie też można złożyć ofiarę na potrzeby parafii. Prosimy również o przyniesienie na tę Mszę św. pojemnika z wodą do poświęcenia. Tradycyjna wizyta kapłana jest możliwa po zgłoszeniu w zakrystii lub kancelarii (trzeba podać nazwisko, adres i nr telefonu). Wizyta może się odbyć tylko w tzw. reżimie sanitarnym i nie będzie ogłaszana w kościele, tylko umawiana telefonicznie.

W tym tygodniu na Msze św. zapraszamy mieszkańców następujących ulic:

• poniedziałek ul. Krótka;
  • wtorek ul. Czerwonego Krzyża, Lotników, Strzelców;
  • środa ul. Kurpińskiego numery 1 – 26;
  • piątek ul. Kurpińskiego numery 28 – 56.
  1. Prosimy o przestrzeganie zasad bezpieczeństwa epidemiologicznego, między innymi o noszenie maseczek i dezynfekowanie dłoni.

- „Niedziela“ (artykuły: o Bożej Rodzicielce; o kościelnych wydarzeniach w 2022 r.; kącik dla dzieci).

1. Dziękujemy za wszystkie ofiary złożone dzisiaj na tacę i za ofiary, które zostały przekazane na konto naszej parafii (nr konta parafialnego: 40 1600 1462 1831 4275 9000 0001). Dziękujemy również wszystkim, dzięki którym powstała świąteczna dekoracja.
  2. Wszystkim Parafianom i Gościom życzymy radości, wielu łask Bożych i dużo zdrowia na nowy rok 2022. Solenizantom i Jubilatom składamy serdeczne życzenia Bożego błogosławieństwa i opieki Najświętszej Maryi Panny oraz św. Józefa Oblubieńca.