1. Zapraszamy na ostatnie wypominki za zmarłych dzisiaj o godz. 17.00.
 2. Nabożeństwo do św. Rity, Patronki od spraw trudnych i beznadziejnych z poświęceniem róż, błogosławieństwem relikwiami w poniedziałek o godz. 17.00. Po nabożeństwie, o godz. 18.00, Msza św. w intencjach polecanych wstawiennictwu św. Rity. Intencje do wspólnej modlitwy można składać do skarbonki przy ołtarzu bocznym, a w dniu nabożeństwa do koszyczka.
 3. w dniach 22 – 30 listopada będziemy na zakończenie każdej Mszy św. odmawiać modlitwę za Ojczyznę za wstawiennictwem św. Andrzeja Boboli (30 listopada przypada 430 rocz. urodzin tego zatroskanego o Ojczyznę świętego). Zachęcamy, by w tych dniach uczestniczyć w Mszach św. i przyjąć Komunię św. w intencji Ojczyzny. Niech w ten sposób zostanie okazana nasza miłość i nasza troska o Ojczyznę.
 4. Msza św. w intencji członków PZC w poniedziałek o godz. 18.00. Po Mszy św. spotkanie członków PZC.
 5. Nowenna do św. Józefa we wtorek o godz. 17.30.
 6. Spotkanie wspólnoty Mężczyźni św. Józefa we wtorek po wieczornej Mszy św.
 7. Msza św. w intencjach polecanych Matce Bożej Niestającej Pomocy w środę o godz. 18.00. Po Mszy św. nowenna do Matki Bożej.
 8. Msza św. w intencjach Rodziny Serca Miłości Ukrzyżowanej w czwartek o godz. 18.00. Po Mszy św., do godz. 19.30, adoracja Najświętszego Sakramentu. W czasie adoracji okazja do Spowiedzi św.
 9. Koronka do Miłosierdzia Bożego przed Najświętszym Sakramentem o nawrócenie trwających w grzechach w piątek o godz. 15.00.
 10. Msza św. w intencji Ojczyzny za wstawiennictwem bł. ks. Jerzego Popiełuszki w piątek o godz. 18.00.
 11. Nauka przygotowująca do Chrztu św. dzieci dla rodziców i chrzestnych w sobotę o godz. 19.00 w kościele pw. Wniebowzięcia NMP.
 12. Kurs Przedmałżeński w parafii pw. Wniebowzięcia NMP będzie się odbywał w dniach 22 – 27 listopada. Konferencje codziennie o godz. 18.40 w kościele.
 13. Poświęcone opłatki na stół wigilijny można od dzisiaj nabywać w zakrystii (od przyszłej niedzieli w salce przy kościele). Od przyszłej niedzieli będzie można także nabyć świece Wigilijnego Dzieła Pomocy Dzieciom rozprowadzane przez PZC (małe 7 zł, duże 20 zł).
 14. Ze względu na duże niebezpieczeństwo epidemiologiczne, bardzo serdecznie prosimy, aby w kościele nosić maseczki i dezynfekować dłonie.
 15. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej:

- „Niedziela“ (artykuły: o Jezusie Chrystusie Królu; o Bogu, który jest Sędzią sprawiedliwym; o cudownym medaliku Maryi Niepokalanej);

- „Gość Niedzielny“ (artykuły: o sytuacji na wschodniej granicy Polski; o cudownym medaliku przekazanym przez Maryję; o nowym błogosławionym – ks. Janie Macha; dodatkiem jest film na płycie DVD o ks. Janie).

 1. Dziękujemy za wszystkie ofiary złożone dzisiaj na tacę i za ofiary, które zostały przekazane na konto naszej parafii (nr konta parafialnego: 40 1600 1462 1831 4275 9000 0001). Dzisiaj po Mszach św. można złożyć ofiarę do puszki na pomoc migrantom. W ubiegłą niedzielę zebraliśmy 1410 zł na „Pomoc Kościołowi w potrzebie“.
 2. Wszystkim Parafianom i Gościom życzymy na najbliższy tydzień wielu łask Bożych, dużo zdrowia i radości, a Solenizantom i Jubilatom składamy serdeczne życzenia Bożego błogosławieństwa i opieki Najświętszej Maryi Panny oraz św. Józefa Oblubieńca.