1. Wypominki za zmarłych dzisiaj i w przyszłą niedzielę o godz. 17.00, od poniedziałku do soboty o godz. 17.25.
 2. Litania do św. Józefa we wtorek po wieczornej Mszy św., nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy w środę po wieczornej Mszy św.
 3. Msza św. w intencji Radia Maryja, Telewizji Trwam i o rozwój dzieł ewangelizacyjnych we wtorek o godz. 18.00. Po Mszy św. adoracja Najświętszego Sakramentu, którą poprowadzą: od godz. 18.50 Rodzina Radia Maryja, od godz. 19.25 Żywy Różaniec. Adoracja zakończy się o godz. 20.00 Apelem Maryjnym.
 4. Msza św. za wstawiennictwem bł. Karoliny Kózkówny za młodzież z wprowadzeniem relikwii bł. Karoliny w czwartek o godz. 18.00. Mszę św. odprawi i kazanie wygłosi ks. Paweł Mikołajczak. Na tę Mszę św. szczególnie zapraszamy młodzież przygotowującą się do bierzmowania (z grupy starszej i młodszej). Po Mszy św. adoracja Najświętszego Sakramentu. W czasie adoracji okazja do Spowiedzi św.
 5. Koronka do Miłosierdzia Bożego przed Najświętszym Sakramentem o nawrócenie trwających w grzechach w piątek o godz. 15.00.
 6. Ze względu na fakt, iż coraz więcej osób umiera bez pojednania z Bogiem, pragniemy w naszej parafii zainaugurować istnienie Bractwa Dobrej Śmierci pod patronatem św. Józefa, Patrona dobrej śmierci. Msza św. o dobrą śmierć (bez grzechu szczególnie ciężkiego) dla nas, naszych bliskich i tych, którzy żyją jakby Boga nie było, w piątek o godz. 18.00. W czasie Mszy św. poświęcenie ikony śmierci św. Józefa.
 7. Nauka przygotowująca do Chrztu św. dzieci dla rodziców i chrzestnych w sobotę o godz. 19.00 w kościele pw. NSPJ.
 8. W przyszłą niedzielę przypada ostatnia niedziela roku liturgicznego – uroczystość Jezusa Chrystusa, Króla Wszechświata. Od przyszłej niedzieli będzie można nabywać poświęcone opłatki na stół wigilijny. Poświęcenie opłatków w sobotę na Mszy św. o godz. 18.00. Ofiary złożone przy nabywaniu opłatków będą przeznaczone na ubezpieczenie kościoła, kaplicy i budynków parafialnych.
 9. W przyszłą niedzielę ks. Proboszcz obchodzi swoje imieniny. Msza św. imieninowa o godz. 11.30.
 10. Ze względu na coraz większe niebezpieczeństwo epidemiologiczne, bardzo serdecznie prosimy, aby w kościele nosić maseczki i dezynfekować dłonie.
 11. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej:

- „Niedziela“ (artykuły: o tym, jak ważna jest pomoc ubogim; o prawdzie wiary głoszącej, iż jest jeden Bóg; o recepcie na szczęśliwe małżeństwo);

- „Gość Niedzielny“ (artykuły: o wsparciu dla ubogich; o obrazie Matki Bożej Ostrobramskiej; o świętych patriotach w niebie).

 1. Dziękujemy za wszystkie ofiary złożone dzisiaj na tacę i za ofiary, które zostały przekazane na konto naszej parafii (nr konta parafialnego: 40 1600 1462 1831 4275 9000 0001). Dzisiaj po Mszach św. można złożyć ofiarę do puszki na pomoc ubogim parafiom i diecezjom w świecie w ramach akcji „Pomoc Kościołowi w potrzebie“.
 2. Wszystkim Parafianom i Gościom życzymy na najbliższy tydzień wielu łask Bożych, dużo zdrowia i radości, a Solenizantom i Jubilatom składamy serdeczne życzenia Bożego błogosławieństwa i opieki Najświętszej Maryi Panny oraz św. Józefa Oblubieńca.