1. Wypominki za zmarłych dzisiaj i w przyszłą niedzielę o godz. 17.00, w poniedziałek, wtorek, środę, piątek i sobotę o godz. 17.25.
 2. We wtorek przypada święto rocznicy poświęcenia Bazyliki Laterańskiej – Matki wszystkich kościołów świata i katedry Ojca św., który jest Biskupem Rzymu. Pamiętajmy w tym dniu o modlitwie w intencji Ojca św. i wspólnoty Kościoła.
 3. Litania do św. Józefa we wtorek po wieczornej Mszy św., nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy w środę po wieczornej Mszy św.
 4. Spotkanie wspólnoty Mężczyźni św. Józefa we wtorek po Mszy św. o godz. 18.00.
 5. W czwartek przypada Narodowe Święto Niepodległości. Uroczysta Msza św. w intencji Ojczyzny o godz. 10.00. Po niej złożenie kwiatów przy pomniku znajdującym sie przy naszym kościele.
 6. Msza św. w intencjach Wspólnoty Krwi Chrystusa w czwartek o godz. 18.00. Po Mszy św., do godz. 19.30 adoracja Najświętszego Sakramentu. W czasie adoracji okazja do Spowiedzi św.
 7. Koronka do Miłosierdzia Bożego przed Najświętszym Sakramentem o nawrócenie trwających w grzechach w piątek o godz. 15.00.
 8. Ze względu na tzw. długi weekend, który łączy się z Narodowym Świętem Niepodległości, ks. Proboszcz udziela na najbliższy piątek wszystkim Parafianom i Gościom przebywającym w tym dniu na terenie naszej parafii zwolnienia z obowiązku zachowania postu od pokarmów mięsnych. Osoby korzystające z tej dyspensy, powinny spełnić jakiś dobry uczynek względem bliźniego.
 9. Odwiedziny chorych: ks. Proboszcz w piątek od godz. 9.00.
 10. W sobotę przypada święto Pierwszych Męczenników Polski, Patronów naszej diecezji. Pamiętajmy w tym dniu o modlitwie w intencji naszych Biskupów, kapłanów i wszystkich wiernych naszej diecezji.
 11. Kancelaria Parafialna w najbliższą sobotę będzie nieczynna.
 12. Nauka przygotowująca do Chrztu św. dzieci dla rodziców i chrzestnych w sobotę o godz. 19.00 w naszym kościele.
 13. Pielgrzymka mężczyzn do Kalisza odbędzie się w najbliższą sobotę. Wyjazd o godz. 6.15 z parkingu przy basenie Wodnik. Zapisy do poniedziałku w zakrystii. Koszt przejazdu, zwiedzania skarbca i obiadu 100 zł.
 14. Ze względu coraz większe niebezpieczeństwo epidemiologiczne, bardzo serdecznie prosimy, aby w kościele nosić maseczki i dezynfekować dłonie.
 15. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej:

- „Niedziela“ (artykuły: o duchownych ojcach polskiej niepodległości; o głównych prawdach wiary; o tym, co o sprawach seksu mówi nauka Kościoła);

- „Gość Niedzielny“ (artykuły: o terapii marchewką i innymi warzywami; o słynnej bibliotece w Żaganiu; o sile i mocy kultury).

 1. Dziękujemy za wszystkie ofiary złożone dzisiaj na tacę i za ofiary, które zostały przekazane na konto naszej parafii (nr konta parafialnego: 40 1600 1462 1831 4275 9000 0001). W przyszłą niedzielę po Mszach św. będzie można złożyć ofiary do puszki na pomoc ubogim Kościołom w świecie.
 2. Wszystkim Parafianom i Gościom życzymy na najbliższy tydzień wielu łask Bożych, dużo zdrowia i radości, a Solenizantom i Jubilatom składamy serdeczne życzenia Bożego błogosławieństwa i opieki Najświętszej Maryi Panny oraz św. Józefa Oblubieńca.