1. Nabożeństwo z modlitwą różańcową w intencji zmarłych, którzy będą polecani w tegorocznych wypominkach dzisiaj o godz. 17.00.
 2. Uroczystość Wszystkich Świętych przypada w poniedziałek. Msze św. w kościele parafialnym o godz.: 7.00, 8.30, 10.00, 18.00; w kaplicy przy pl. Inwalidów o godz. 9.00. Msza św. na cmentarzu komunalnym w Żarach o godz. 12.00. Po Mszy św. procesja z modlitwą za zmarłych.
 3. Wspomnienie Wszystkich Wiernych Zmarłych (Dzień Zaduszny) przypada we wtorek. Msze św. w kościele parafialnym o godz.: 6.30, 10.00, 11.30, 16.30, 18.00; w kaplicy przy pl. Inwalidów o godz. 16.00.
 4. Wypominki za zmarłych we wtorek, środę, czwartek i sobotę o godz. 17.25; w przyszłą niedzielę o godz. 17.00.
 5. Litania do św. Józefa we wtorek po wieczornej Mszy św., nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy w środę po wieczornej Mszy św.
 6. Msza św. o powołania do służby Bożej i za powołanych w czwartek o godz. 18.00. Po zakończeniu Mszy św. spotkanie Przyjaciół Paradyża.
 7. Koronka do Miłosierdzia Bożego przed Najświętszym Sakramentem o nawrócenie trwających w grzechach w piątek o godz. 15.00. Po koronce cicha adoracja Najświętszego Sakramentu do godz. 17.45. W czasie adoracji okazja do Spowiedzi św.
 8. Nabożeństwo ku czci Niepokalanego Serca NMP w sobotę po Mszy św. o godz. 6.30.
 9. Odwiedziny chorych: ks. Mariusz w piątek od godz. 9.00, ks. Tadeusz w sobotę od godz. 9.00.
 10. Zmiana tajemnic różańcowych w przyszłą niedzielę na Mszy św. o godz. 8.30.
 11. Osoby, które pragną poświęcić nowe nagrobki prosimy, aby zgłaszały się w zakrystii podając numer telefonu i numer kwatery, na której znajduje się grób. Nagrobki zostaną poświęcone w Dniu Zadusznym. Godzina poświęcenia będzie ustalona z osobą zgłaszającą.
 12. Pielgrzymka mężczyzn do Kalisza odbędzie się 13 listopada (sobota). Wyjazd o godz. 6.15 z placu przy basenie Wodnik. Zapisy w zakrystii. Koszt przejazdu, zwiedzania skarbca i obiadu 100 zł.
 13. Ze względu na zwiększające się niebezpieczeństwo epidemiologiczne, bardzo serdecznie prosimy, aby w kościele nosić maseczki i dezynfekować dłonie.
 14. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej:

- „Niedziela“ (artykuły: o trosce o życie wieczne; o odpustach czyli darowaniu kary za grzechy; o kulcie Serca Jezusa);

- „Gość Niedzielny“ (artykuły: o chrześcijańskim umieraniu; o towarzyszeniu umierającym; o gościnnych Domach Polskich w Jerozolimie).

 1. Dziękujemy za wszystkie ofiary złożone dzisiaj na tacę i za ofiary, które zostały przekazane na konto naszej parafii (nr konta parafialnego: 40 1600 1462 1831 4275 9000 0001).
 2. Wszystkim Parafianom i Gościom życzymy na najbliższy tydzień wielu łask Bożych, dużo zdrowia i radości, a Solenizantom i Jubilatom składamy serdeczne życzenia Bożego błogosławieństwa i opieki Najświętszej Maryi Panny oraz św. Józefa Oblubieńca.