1. Nabożeństwo z modlitwą różańcową dzisiaj o godz. 17.00.
 2. Zapraszamy na nabożeństwa różańcowe: dorosłych w dni powszednie o godz. 17.25, dzieci we wtorek i piątek o godz. 16.30.
 3. Spotkanie wspólnoty Mężczyzn św. Józefa we wtorek po Mszy św. o godz. 18.00.
 4. Msza św. w intencjach polecanych św. Józefowi z kazaniem o św. Józefie, który wita Boga narodzonego we wtorek o godz. 18.00. Msza św. w intencjach polecanych wstawiennictwu Matki Bożej Nieustającej Pomocy w środę o godz. 18.00.
 5. Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy i nabożeństwo do św. Józefa w tradycyjne dni w czasie nabożeństw różańcowych.
 6. W czwartek przypada święto św. Apostołów Szymona i Judy Tadeusza. Jest to dzień imienin ks. Biskupa Tadeusza Lityńskiego – Msza św. w jego intencji o godz. 6.30. W tym dniu swoje imieniny obchodzi także ks. Tadeusz Czapkowicz. Czcigodny Solenizant odprawi Mszę św. imieninową w tym dniu o godz. 18.00. Pamiętajmy o Solenizantach w naszych modlitwach.
 7. Msza św. w intencjach Rodziny Serca Miłości Ukrzyżowanej w czwartek o godz. 18.00.
 8. Msza św. z modlitwą o uzdrowienie w kościele rektoralnym w Żarach w czwartek o godz. 18.30.
 9. Koronka do Miłosierdzia Bożego przed Najświętszym Sakramentem o nawrócenie trwających w grzechach w piątek o godz. 15.00.
 10. W piątek po Koronce do Miłosierdzia Bożego rozpocznie się modlitwa różańcowa przed Najświętszym Sakramentem w intencji Ojczyzny, wszystkich Polaków i wrogów naszej Ojczyzny. Do trwania na modlitwie zapraszamy: od godz. 15.45 róże różańcowe I, II, III; od godz. 17.15 róże różańcowe IV, V, VI; od godz. 18.45 Rodzinę Serca Miłości Ukrzyżowanej, PZC; od godz. 19.30 róże różańcowe VII, VIII, IX; od godz. 20.15 Wspólnotę Krwi Chrystusa, Przyjaciół Paradyża, czcicieli Miłosierdzia Bożego, Mężczyzn św. Józefa. Adoracja zakończy się Apelem Maryjnym o godz. 21.00. Plan adoracji jest wywieszony na tablicy ogłoszeń.
 11. Konsekracja kościoła pw. Miłosierdzia Bożego, której dokona ks. Biskup Tadeusz Lityński odbędzie się w sobotę o godz. 10.00. Do udziału w tej uroczystości zaprasza ks. Proboszcz Tadeusz Masłowski.
 12. Kancelaria Parafialna będzie czynna w najbliższą sobotę w godz. 19.00-19.30 (ze względu na uroczystości w kościele pw. Miłosierdzia Bożego).
 13. Msza św. na cmentarzu w Uroczystość Wszystkich Świętych zostanie odprawiona o godz. 12.00.
 14. Osoby, które pragną poświęcić nowe nagrobki prosimy, aby zgłaszały się w zakrystii podając numer telefonu i numer kwatery, na której znajduje się grób. Groby zostaną poświęcone w Dniu Zadusznym w godz. 15.00 – 16.00.
 15. Na stoliku przy chrzcielnicy są wyłożone kartki na wypominki.
 16. Ze względu na zwiększające się niebezpieczeństwo epidemiologiczne, bardzo serdecznie prosimy, aby w kościele nosić maseczki i dezynfekować dłonie.
 17. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej:

- „Niedziela“ (artykuły: o górskiej modlitwie św. Jana Pawła II; o polskich misjonarzach pracujących na krańcach świata; o wierze poety Tadeusza Różewicza);

- „Gość Niedzielny“ (artykuły: o uśmiechniętym papieżu Janie Pawle I; o uzależnieniu od internetu; o sierocińcu z Afryki).

Ponadto w zakrystii można nabyć, w cenie 5 zł, kalendarze religijne na rok 2022.

 1. Dziękujemy za wszystkie ofiary złożone dzisiaj na tacę i za ofiary, które zostały przekazane na konto naszej parafii (nr konta parafialnego: 40 1600 1462 1831 4275 9000 0001). W ubiegłą niedzielę przy naszym kościele rozprowadzano cebulki żonkili – przy tej okazji zebrano 2475 zł na wsparcie dla żarskiego hospicjum. Pracownicy i podopieczni dziękują za złożone ofiary.
 2. Wszystkim Parafianom i Gościom życzymy na najbliższy tydzień wielu łask Bożych, dużo zdrowia i radości, a Solenizantom i Jubilatom składamy serdeczne życzenia Bożego błogosławieństwa i opieki Najświętszej Maryi Panny oraz św. Józefa Oblubieńca.