1. Nabożeństwo z modlitwą różańcową dzisiaj o godz. 17.00.
  2. Koronka do Miłosierdzia Bożego w ramach wspólnej, ogólnopolskiej modlitwy „Koronka na ulicach miast“ we wtorek o godz. 15.00 w parku między kościołem a szkołą.
  3. Msza św. w intencjach polecanych wstawiennictwu św. Józefa z kazaniem o św. Józefie, który na rozkaz Boży wraca w ojczyste strony we wtorek o godz. 18.00. Przed Mszą św., o godz. 17.30, nabożeństwo ku czci św. Józefa.
  4. W środę przypada święto świętych Archaniołów Michała, Gabriela i Rafała. Msze św. o godz. 6.30 i 18.00.
  5. Msza św. w intencjach polecanych wstawiennictwu Matki Bożej Nieustającej Pomocy w środę o godz. 18.00. Po Mszy św. nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.
  6. Ks. Stanisław Pojnar obchodził we wrześniu swoje imieniny. Mszę św. imieninową w naszym kościele odprawi w najbliższą środę o godz. 18.00. Niech będzie to okazja do modlitwy w intencji ks. Stanisława i do złożenia życzeń.
  7. Msza św. z udzieleniem sakramentu Bierzmowania przez Ks. Biskupa Pawła Sochę w czwartek o godz. 18.30.
  8. Koronka do Miłosierdzia Bożego przed Najświętszym Sakramentem o nawrócenie trwających w grzechach w piątek o godz. 15.00. Po niej adoracja Najświętszego Sakramentu do godz. 17.50. W czasie adoracji okazja do Spowiedzi św.
  9. W piątek rozpoczynamy nabożeństwa różańcowe. Dzieci zapraszamy w piątek na godz. 16.30. Dorosłych w piątek i sobotę na godz. 17.25, a w przyszłą niedzielę na godz. 17.00.
  10. Odwiedziny chorych: ks. Proboszcz w piątek od godz. 8.00, ks. Mariusz w sobotę od godz. 9.00, ks. Tadeusz w przyszłą sobotę (09 X).
  11. Nabożeństwo ku czci Niepokalanego Serca NMP w sobotę po Mszy św. o godz. 6.30.
  12. Pielgrzymka Żywego Różańca do Rokitna odbędzie się w najbliższą sobotę. Wyjazd sprzed kościoła o godz. 8.15. Zapisy w zakrystii. Koszt 35 zł.
  13. Nauka przed Chrztem św. dziecka dla rodziców i chrzestnych w sobotę o godz. 19.00 w kościele pw. Miłosierdzia Bożego.
  14. Zmiana tajemnic różańcowych w przyszłą niedzielę na Mszy św. o godz. 8.30.
  15. Bardzo serdecznie prosimy, aby w kościele nosić maseczki i dezynfekować dłonie.

- „Niedziela“ (artykuły: o ważnym raporcie w zgromadzeniu dominikanów; o obronie religii; o znaczeniu prawdy w ludzkim życiu);

- „Gość Niedzielny“ (artykuły: o mężnej matce Marii Cella; o stygmatach o. Pio; o Szymonie, który 59 dni szedł piechotą z Jasnej Góry do Watykanu).

Ponadto w zakrystii można nabyć, w cenie 5 zł, kalendarze religijne na rok 2022.

1. Dziękujemy za wszystkie ofiary złożone dzisiaj na tacę i za ofiary, które zostały przekazane na konto naszej parafii (nr konta parafialnego: 40 1600 1462 1831 4275 9000 0001). W ubiegłą niedzielę zebraliśmy 1728 zł na pomoc mieszkańcom Afganistanu. Dziękujemy serdecznie za złożone ofiary i przedstawicielom grup parafialnych za pomoc w ich zebraniu.
  2. Wszystkim Parafianom i Gościom życzymy na najbliższy tydzień wielu łask Bożych, dużo zdrowia i radości, a Solenizantom i Jubilatom składamy serdeczne życzenia Bożego błogosławieństwa i opieki Najświętszej Maryi Panny oraz św. Józefa Oblubieńca.