1. Nabożeństwa czerwcowe: dzisiaj o godz. 17.15, od poniedziałku do soboty po wieczornej Mszy św.
  2. Nabożeństwo do św. Józefa we wtorek o godz. 17.30.
  3. Spotkanie wspólnoty Mężczyźni św. Józefa we wtorek po wieczornej Mszy św. Rozpocznie je adoracja Najświętszego Sakramentu w ciszy.
  4. IX rocznica święceń biskupich Ks. Biskupa Tadeusza Lityńskiego przypada w środę. Pamiętajmy o Nim w naszych modlitwach.
  5. Msza św. w intencji Radia Maryja, Telewizji Trwam, o rozwój dzieł ewangelizacyjnych w środę o godz. 18.00.
  6. Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy w środę po wieczornej Mszy św.
  7. Msza św. w intencjach Wspólnoty Krwi Chrystusa w czwartek o godz. 18.00. Po Mszy św., do godz. 19.30, adoracja Najświętszego Sakramentu. W czasie adoracji okazja do Spowiedzi św.
  8. Uroczystość NMP z Rokitna przypada w piątek. Msze św. w tym dniu o godz. 6.30 i 18.00. Od poniedziałku do przyszłej niedzieli odbywają się uroczystości w sanktuarium rokitniańskim. Program uroczystości znajduje się na tablicy ogłoszeń.
  9. Koronka do Miłosierdzia Bożego o nawrócenie trwających w grzechach w piątek o godz. 15.00.
  10. Nauka przygotowująca do Chrztu św. dzieci dla rodziców i chrzestnych w kościele pw. NSPJ w sobotę o godz. 19.00.
  11. Uroczystość I Komunii św. dzieci odbędzie się w przyszłą niedzielę na Mszach św. o godz. 11.30 i 13.00. Na te Msze św. zapraszamy dzieci, ich gości i osoby, które zamówiły intencję Mszy św. o godz. 11.30. Pozostałych Parafian zapraszamy na Msze św. o godz. 7.00, 8.30, 10.00, 16.30 (dodatkowa), 18.00, a także w sobotę o godz. 18.00.
  12. Pielgrzymka Rodziny Radia Maryja na Jasną Górę odbędzie się w dniach 10 i 11 lipca. Szczegóły na tablicy ogłoszeń.
  13. Bardzo serdecznie prosimy, aby w kościele zajmować zaznaczone krzyżykiem miejsca, nosić maseczki i dezynfekować dłonie.

- „Niedziela“ (o poświęceniu Polski Najświętszemu Sercu Jezusa; o rodzinie Maryi; o tym jak mogą zachować się rodzice, gdy rozwodzą się ich dzieci);

- „Gość Niedzielny“ (o ofiarach niemieckich obozów koncentracyjnych; o pięknie włoskiej Toskanii; o niezwykłej krakowskiej bazylice NSPJ).

1. Dziękujemy za wszystkie ofiary złożone dzisiaj na tacę i za ofiary, które zostały przekazane na konto naszej parafii (nr konta parafialnego: 40 1600 1462 1831 4275 9000 0001). W ostatnią niedzielę zebraliśmy 700 zł na Świątynię Opatrzności Bożej – Bóg zapłać za te ofiary.
  2. Wszystkim Parafianom i Gościom życzymy na najbliższy tydzień wielu łask Bożych, dużo zdrowia i radości, a Solenizantom i Jubilatom składamy serdeczne życzenia Bożego błogosławieństwa i opieki Najświętszej Maryi Panny oraz św. Józefa Oblubieńca.