1. Nabożeństwa czerwcowe: dzisiaj o godz. 17.00, od poniedziałku do soboty po wieczornej Mszy św. Dzisiaj i od poniedziałku do czwartku procesje eucharystyczne w czasie nabożeństw czerwcowych. Poświęcenie wianków w czwartek, na zakończenie oktawy Bożego Ciała.
  2. Nabożeństwo do św. Józefa we wtorek o godz. 17.30.
  3. Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy w środę po wieczornej Mszy św.
  4. Msza św. za wstawiennictwem św. Antoniego za zagubionych i podróżujących w czwartek o godz. 18.00.
  5. Msza św. o powołania kapłańskie, zakonne i misyjne i za powołanych z naszej parafii w czwartek o godz. 18.00.
  6. Uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa przypada w piątek. Msze św. o godz. 6.30 i 18.00. W piątek, ze względu na uroczystość, nie obowiązuje post od pokarmów mięsnych.
  7. Koronka do Miłosierdzia Bożego o nawrócenie trwających w grzechach w piątek o godz. 15.00.
  8. Nauka przygotowująca do Chrztu św. dzieci dla rodziców i chrzestnych w naszym kościele w sobotę o godz. 19.00.
  9. Uroczystość I Komunii św. dzieci odbędzie się w przyszłą niedzielę na Mszy św. o godz. 13.00. Na tę Mszę św. zapraszamy dzieci i ich gości. Pozostałych Parafian zapraszamy na Msze św. o godz. 7.00, 8.30, 10.00, 11.30, 18.00, a także w sobotę o godz. 18.00.
  10. W naszym kościele może przebywać (łącznie z chórem, kaplicą boczną i przedsionkiem) 75 osób. Prosimy o zajmowanie tylko zaznaczonych krzyżykiem miejsc, noszenie maseczek i dezynfekcję dłoni.

- „Niedziela“ (o pielgrzymce Jana Pawła II do Polski w 1991 r.; o znanych kościołach poświęconych NSPJ; o cudzie eucharystycznym w Szprotawie);

- „Gość Niedzielny“ (o uroczystości Bożego Ciała; o wdowach konsekrowanych; o pielgrzymkach w czasie pandemii).

1. Dziękujemy za wszystkie ofiary złożone dzisiaj na tacę i za ofiary, które zostały przekazane na konto naszej parafii (nr konta parafialnego: 40 1600 1462 1831 4275 9000 0001). Dzisiaj po Mszach św. można złożyć ofiarę do puszki na ukończenie Świątyni Opatrzności Bożej w Warszawie, która jest dziękczynieniem Bogu za łaski otrzymane przez naszą Ojczyznę.
  2. Wszystkim Parafianom i Gościom życzymy na najbliższy tydzień wielu łask Bożych, dużo zdrowia i radości, a Solenizantom i Jubilatom składamy serdeczne życzenia Bożego błogosławieństwa i opieki Najświętszej Maryi Panny oraz św. Józefa Oblubieńca.