1. Dzisiaj w naszej parafii przeżywamy uroczystość I Komunii św. na Mszach św. o godz. 9.50 i 11.30. Na te Msze św. zapraszamy tylko dzieci komunijne i ich rodziny. Pozostałych Parafian zapraszamy na Msze św. o godz. 7.00, 8.30, 13.00, 18.00 i na dodatkową Mszę św. o godz. 16.30.
  2. Nabożeństwa majowe: dzisiaj o godz. 17.25; od poniedziałku do soboty o godz. 17.25.
  3. Litania do św. Józefa we wtorek i nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy w środę połączone z nabożeństwem majowym.
  4. PZC informuje, że produkty żywnościowe z programu FEAD będą wydawane osobom posiadającym skierowania z MOPS w najbliższy wtorek w godz. 14.00 – 16.00 i w przyszłą środę w godz. 16.00 – 17.00.
  5. Msza św. za wstawiennictwem św. Joanny Beretty Molli za kobiety i matki w czwartek o godz. 18.00. Po Mszy św. adoracja Najświętszego Sakramentu. W czasie adoracji okazja do Spowiedzi św.
  6. Koronka do Miłosierdzia Bożego o nawrócenie trwających w grzechach w piątek o godz. 15.00.
  7. Nowenna przed uroczystością Zesłania Ducha Świętego rozpocznie się w piątek.
  8. Nauka przygotowująca do Chrztu św. dzieci dla rodziców i chrzestnych w kościele pw. NSPJ w sobotę o godz. 19.00.
  9. Kurs Przedmałżeński rozpocznie się w naszej parafii w przyszłą niedzielę o godz. 19.00.
  10. Msza św. w intencji Radia Maryja, Telewizji Trwam i o rozwój dzieł ewangelizacyjnych w przyszłą niedzielę o godz. 18.00.
  11. W naszym kościele może przebywać (łącznie z chórem, kaplicą boczną i przedsionkiem) 75 osób. Prosimy o zajmowanie tylko zaznaczonych krzyżykiem miejsc, noszenie maseczek i dezynfekcję dłoni.

- „Niedziela“ (o wezwaniach Litanii Loretańskiej; o objawieniach z Fatimy; o chirurgu, który uratował Jana Pawła II);

- „Gość Niedzielny“ (o skarbie Kościoła – ludziach starszych; o objawieniach Matki Bożej; o nawróconym złodzieju).

1. Dziękujemy za wszystkie ofiary złożone dzisiaj na tacę i za ofiary, które zostały przekazane na konto naszej parafii (nr konta parafialnego: 40 1600 1462 1831 4275 9000 0001).
  2. Wszystkim Parafianom i Gościom życzymy na najbliższy tydzień wielu łask Bożych, dużo zdrowia i radości, a Solenizantom i Jubilatom składamy serdeczne życzenia Bożego błogosławieństwa i opieki Najświętszej Maryi Panny oraz św. Józefa Oblubieńca.