1. Przypominamy o obowiązku zasłaniania ust i nosa w kościele. Prosimy także, aby zajmować tylko te miejsca, które są oznaczone krzyżykiem.
 2. Modlitwa różańcowa o oddalenie epidemii dzisiaj o godz. 17.00.
 3. Nowenna do św. Józefa we wtorek o godz. 17.30.
 4. Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy w środę o godz. 17.45.
 5. Msza św. za wstawiennictwem św. Agnieszki o czystość myśli, słów i czynów w czwartek o godz. 18.00.
 6. Msza św. w intencji ks. Biskupa Pawła Sochy z okazji jego imienin w piątek o godz. 6.30. Pamiętajmy o dostojnym Solenizancie w naszych modlitwach.
 7. Koronka do Miłosierdzia Bożego w piątek o godz. 15.00.
 8. Msza św. w intencji Radia Maryja, Telewizji Trwam i o rozwój dzieł ewangelizacyjnych w sobotę o godz. 18.00. Po Mszy św. adoracja Najświętszego Sakramentu, którą poprowadzą: od godz. 19.00 Rodzina Radia Maryja, od godz. 19.30 Żywy Różaniec. Adoracja zakończy się o godz. 20.00 Apelem Maryjnym.
 9. Nauka przygotowująca do Chrztu św. dzieci dla rodziców i chrzestnych w sobotę o godz. 19.00 w kościele pw. NSPJ.
 10. W tym tygodniu na Msze św. o godz. 18.00 zapraszamy mieszkańców następujących ulic:
 • poniedziałek - ul. Kazimierza Wielkiego, ul. 17 lutego;
 • wtorek - ul. Broni Pancernej, ul. Przeładunkowa, ul. Nowowiejskiego, ul. Strzelców, Pl. Inwalidów;
 • środa ul. Moniuszki z numerów 1 – 42;
 • czwartek ul. Moniuszki z numerów 46 – 62;
 • piątek ul. Szymanowskiego z numerów 1 - 21.

Na Mszę św., ze względu na obowiązujące limity, zapraszamy po jednym przedstawicielu z rodziny. W czasie Mszy św. będziemy się modlić o łaski dla parafian z poszczególnych ulic i za zmarłych z ich rodzin; będzie też można złożyć ofiarę na potrzeby parafii. Prosimy także o przyniesienie na tę Msze św. pojemnika z wodą do poświęcenia. Tradycyjna wizyta kapłana w domu jest możliwa na wyraźną prośbę, którą można przedstawić w zakrystii (trzeba podać nazwisko, adres, nr telefonu). Wizyta może się odbyć tylko w tzw. reżimie sanitarnym i nie będzie ogłaszana w kościele, tylko umawiana przez telefon.

 1. Kancelaria Parafialna będzie czynna w tym tygodniu w środę w godz. 19.00 – 20.00 i w sobotę w godz. 9.00 – 10.00. Pogrzeby i wezwania do chorych przyjmuje ks. dyżurny także poza godzinami kancelarii.
 2. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej:

- „Niedziela“ (o chrześcijaństwie – religii nawrócenia; o kapelanie z covidowego oddziału; o camino – drogach wiodących przez Polskę do sanktuarium św. Jakuba w Hiszpanii);

- „Gość Niedzielny“ (o roku św. Józefa; o Bractwie Małych Stópek; dodatek: Mały Modlitewnik św. Józefa).

 1. Dziękujemy za wszystkie ofiary złożone dzisiaj na tacę i za ofiary, które zostały przekazane na konto naszej parafii (nr konta parafialnego: 40 1600 1462 1831 4275 9000 0001). Dziękujemy za ofiary złożone na potrzeby misji w kwocie 1100 zł i za złożone przed świętami dary na rzecz Domu Samotnej Matki w Żarach.
 2. Wszystkim Parafianom i Gościom życzymy wielu łask Bożych, a Solenizantom i Jubilatom składamy serdeczne życzenia Bożego błogosławieństwa i opieki Najświętszej Maryi Panny oraz św. Józefa Oblubieńca.