1. Przypominamy o obowiązku zasłaniania ust i nosa w kościele. W kościele prosimy zajmować tylko te miejsca, które są oznaczone krzyżykiem.
 2. Spowiedź św. w dni powszednie odbywa się przed Mszą św. w konfesjonale, natomiast w niedzielę odbywa się przed Mszą św. tylko w kaplicy. Ze względu na wymogi sanitarne, prosimy, aby do Spowiedzi św. przystępować w maseczce.
 3. Nabożeństwo ku czci św. Rity z wyczytywaniem intencji, różańcem św. Rity, poświęceniem róż dzisiaj o godz. 17.00.
 4. Msza św. w intencjach polecanych św. Józefowi we wtorek o godz. 18.00. Przed Mszą św., o godz. 17.30, nowenna do św. Józefa.
 5. Msza św. w intencjach polecanych Matce Bożej Nieustającej Pomocy w środę o godz. 18.00. Po Mszy św. nowenna do Matki Bożej.
 6. Msza św. w intencjach Rodziny Serca Miłości Ukrzyżowanej w czwartek o godz. 18.00. Po Mszy św., do godz. 19.30, adoracja Najświętszego Sakramentu. W czasie adoracji okazja do Spowiedzi św.
 7. Koronka do Miłosierdzia Bożego w intencji nawrócenia grzeszników w piątek o godz. 15.00.
 8. Msza św. w intencji Ojczyzny za wstawiennictwem bł. ks. Jerzego Popiełuszki w piątek o godz. 18.00. Zachęcamy, aby piątek uczynić dniem pokuty i ofiarować Bogu jakieś wyrzeczenie w intencji Ojczyzny.
 9. Modlitwa na zakończenie dnia (kompleta) w piątek po wieczornej Mszy św.
 10. Zapraszamy do udziału w 33-dniowych rekolekcjach oddania Maryi w terminie od 29 listopada do 1 stycznia. Rekolekcje polegają na codziennej modlitwie oraz rozważaniu tekstów biblijnych. Szczegóły na spotkaniu w piątek o godz. 18.50.
 11. Zmiana tajemnic różańcowych w najbliższą sobotę. Msza św. dla członków i, II, III, IV, V Róży Różańcowej o godz. 15.30; Msza św. dla członków VI, VII, VIII, IX Róży Różańcowej i Wspólnoty Krwi Chrystusa o godz. 16.40.
 12. Nauka przygotowująca do Chrztu św. dzieci dla rodziców i chrzestnych w kościele pw. Wniebowzięcia NMP w sobotę o godz. 19.00.
 13. Kancelaria Parafialna będzie czynna w tym tygodniu w środę w godz. 19.00 – 20.00 i w sobotę w godz. 09.00 – 10.00. Pogrzeby i wezwania do chorych przyjmuje ks. dyżurny także poza godzinami kancelarii.
 14. Kurs Przedmałżeński odbędzie się w dniach od 30 listopada do 5 grudnia w parafii pw. Wniebowzięcia NMP w Żarach. Nauki codziennie po Mszy Św. wieczornej, o godz. 18:30.
 15. Opłatki na stół wigilijny można nabywać w zakrystii i na plebanii. Ofiary złożone przy tej okazji będą przeznaczone na ubezpieczenie budynków parafialnych. Świece Wigilijnego Dzieła Pomocy Dzieciom (duża 15 zł, mała 6 zł) można nabywać w niedzielę przy wyjściu z kościoła, w pozostałe dni tygodnia w zakrystii i kancelarii.
 16. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej:

- „Gość Niedzielny“ (o Sądzie Ostatecznym; o tym, jak przeżyć Mszę św. w telewizji; o 38 hektarach historii w Sanoku);

- „Niedziela“ (o raporcie w sprawie byłego kardynała; o sakramentach, które zmieniają życie; o tym, czy Maryja nie przesłania Chrystusa).