1. Przypominamy o obowiązku zasłaniania ust i nosa w kościele. W kościele prosimy zajmować tylko te miejsca, które są oznaczone krzyżykiem.
 2. Spowiedź św. w dni powszednie odbywa się przed Mszą św. w konfesjonale, natomiast w niedzielę odbywa się przed Mszą św. tylko w kaplicy. Ze względu na wymogi sanitarne, prosimy, aby do Spowiedzi św. przystępować w maseczce.
 3. Zapraszamy na nabożeństwa wypominkowe za zmarłych dzisiaj o godz. 17.00, od poniedziałku do piątku o godz. 17.30. Msza św. za zmarłych polecanych w tegorocznych wypominkach w piątek o godz. 18.00.
 4. Msza św. w intencji Radia Maryja, Telewizji Trwam i o rozwój dzieł ewangelizacyjnych w poniedziałek o godz. 18.00. Po Mszy św. adoracja Najświętszego Sakramentu, którą poprowadzą: od godz. 18.45 Akcja Katolicka, od godz. 19.30 Rodzina Radia Maryja, od godz. 20.15 Żywy Różaniec. Adoracja zakończy się o godz. 21.00 Apelem Maryjnym.
 5. Nowenna do św. Józefa we wtorek po Mszy św., nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy w środę po Mszy św.
 6. Msza św. w intencjach Wspólnoty Krwi Chrystusa w czwartek o godz. 18.00. Po Mszy św. adoracja Najświętszego Sakramentu. W czasie adoracji okazja do Spowiedzi św.
 7. Koronka do Miłosierdzia Bożego w intencji nawrócenia grzeszników w piątek o godz. 15.00.
 8. Nauka przygotowująca do Chrztu św. dzieci dla rodziców i chrzestnych w kościele pw. NSPJ w sobotę o godz. 19.00.
 9. Msza św. w intencji ks. Proboszcza z okazji jego imienin w przyszłą niedzielę o godz. 11.30.
 10. Nabożeństwo ku czci św. Rity z różańcem Świętej, wyczytywaniem intencji, błogosławieństwem róż i błogosławieństwem relikwiami w przyszłą niedzielę o godz. 17.00.
 11. Kancelaria Parafialna będzie czynna w tym tygodniu w środę w godz. 19.00 – 20.00 i w sobotę w godz. 09.00 – 10.00. Pogrzeby i wezwania do chorych przyjmuje ks. dyżurny także poza godzinami kancelarii.
 12. Opłatki na stół wigilijny można nabywać w zakrystii i na plebanii. Ofiary złożone przy tej okazji będą przeznaczone na ubezpieczenie budynków parafialnych. Świece Wigilijnego Dzieła Pomocy Dzieciom (duża 15 zł, mała 6 zł) można nabywać także w zakrystii i kancelarii.
 13. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej:

- „Gość Niedzielny“ (o szkodliwości wulgaryzmów; o cierpiących w czyśćcu; przepis na ciasto cebulowe);

- „Niedziela“ (o ochronie życia; o życiu po śmierci; o czystości w miłości).

 1. Dziękujemy za wszystkie ofiary złożone dzisiaj na tacę i za ofiary, które zostały przekazane na konto naszej parafii (nr konta parafialnego: 40 1600 1462 1831 4275 9000 0001). W przyszłą niedzielę taca na potrzeby Semianrium Duchownego w Paradyżu.
 2. Wszystkim Parafianom i Gościom życzymy wielu łask Bożych, a Solenizantom i Jubilatom składamy serdeczne życzenia Bożego błogosławieństwa i opieki Najświętszej Maryi Panny oraz św. Józefa Oblubieńca.