1. Przypominamy o obowiązku zasłaniania ust i nosa w kościele. W kościele prosimy zajmować tylko te miejsca, które są oznaczone krzyżykiem. Według nowych zasad w kościele może przybywać 55 osób.
 2. Spowiedź św. w dni powszednie odbywa się przed Mszą św. w konfesjonale, natomiast w niedzielę odbywa się przed Mszą św. tylko w kaplicy. Ze względu na wymogi sanitarne, prosimy, aby do Spowiedzi św. przystępować w maseczce.
 3. Zapraszamy do uczestnictwa w Różańcu do Granic Nieba dzisiaj o godz. 17.00.
 4. Zapraszamy na nabożeństwa wypominkowe za zmarłych dzisiaj i w przyszłą niedzielę o godz. 17.00, od poniedziałku do soboty o godz. 17.30.
 5. W poniedziałek w godzinach popołudniowych przy naszym kościele będzie można otrzymać 150 bezpłatnych chryzantem w doniczkach. Zachęcamy, by skorzystać z tej możliwości.
 6. Msza św. w intencji członków Parafialnego Zespołu Caritas i Grona Wspierających Ubogich w poniedziałek o godz. 18.00.
 7. Święto Niepodległości przypada w środę. Msza św. w intencji Ojczyzny o godz. 10.00. Pamiętajmy o wywieszeniu flag narodowych.
 8. Msza św. w intencji młodzieży za wstawiennictwem bł. Karoliny Kózkówny w czwartek o godz. 18.00. W czasie Mszy św. błogosławieństwo nowej ikony. Po Mszy św. adoracja Najświętszego Sakramentu w tej intencji. W czasie adoracji okazja do Spowiedzi św. Na Mszę św. i adorację szczególnie zapraszamy młodzież przygotowującą się do sakramentu bierzmowania.
 9. Święto Pierwszych Męczenników Polski, Patronów naszej diecezji przypada w piątek. W tym dniu pamiętajmy w naszej modlitwie o pasterzach i wiernych diecezji.
 10. Koronka do Miłosierdzia Bożego w intencji nawrócenia grzeszników w piątek o godz. 15.00.
 11. Nauka przygotowująca do Chrztu św. dzieci dla rodziców i chrzestnych w naszym kościele w sobotę o godz. 19.00.
 12. Kancelaria Parafialna będzie czynna w tym tygodniu w środę w godz. 19.00 – 20.00 i w sobotę w godz. 09.00 – 10.00. Pogrzeby i wezwania do chorych przyjmuje ks. dyżurny także poza godzinami kancelarii.
 13. Opłatki na stół wigilijny można nabywać w zakrystii i na plebanii. Ofiary złożone przy tej okazji będą przeznaczone na ubezpieczenie budynków parafialnych.
 14. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej:

- „Gość Niedzielny“ (o miłości w małżeństwie; o trosce o dzieci niepełnosprawne; o malowaniu pięknych obrazów na deskach stodół);

- „Niedziela“ (o wyremontowanej gorzowskiej katedrze; o małym Oświęcimiu – obozie koncentracyjnym dla dzieci w Łodzi; o grobie nieznanego żołnierza).

 1. Dziękujemy za wszystkie ofiary złożone dzisiaj na tacę i za ofiary, które zostały przekazane na konto naszej parafii (nr konta parafialnego: 40 1600 1462 1831 4275 9000 0001). W przyszłą niedzielę po Mszach św. będzie można złożyć ofiary na pomoc Kościołowi w potrzebie.
 2. Wszystkim Parafianom i Gościom życzymy wielu łask Bożych, a Solenizantom i Jubilatom składamy serdeczne życzenia Bożego błogosławieństwa i opieki Najświętszej Maryi Panny oraz św. Józefa Oblubieńca.