1. Przypominamy, iż w czasie pobytu w kościele obowiązuje zakrywanie ust i nosa przy pomocy maseczek, przyłbic lub w inny sposób.
  2. Spowiedź św. odbywa się przed Mszą św. w kaplicy bocznej.
  3. Modlitwa różańcowa w intencji o odsunięcie epidemii i o łaski na nowy rok szkolny dla uczniów, rodziców i nauczycieli dzisiaj o godz. 17.00.
  4. Msza św. w intencji członków PZC i GWU w poniedziałek o godz. 18.00.
  5. Nowenna do św. Józefa we wtorek o godz. 17.30.
  6. Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy w środę po wieczornej Mszy św.
  7. Msza św. za wstawiennictwem św. o . Pio o uzdrowienie duszy i ciała w czwartek o godz. 18.00. Po Mszy św. adoracja Najświętszego Sakramentu. W czasie adoracji okazja do Spowiedzi św.
  8. Koronka do Miłosierdzia Bożego w piątek o godz. 15.00.
  9. Wspólny brewiarz: Nieszpory w środę o godz. 17.40, Kompleta w piątek po wieczornej Mszy św.
  10. Przygotowanie do Bierzmowania dla dorosłych rozpocznie się w kościele rektoralnym w najbliższy piątek o godz. 18.00.
  11. Spotkanie dla rodziców kandydatów do Bierzmowania z grupy starszej w piątek o godz. 18.45 w kościele.
  12. Kancelaria Parafialna będzie czynna w tym tygodniu w środę w godz. 19.00 – 20.00 i w sobotę w godz. 9.00 – 10.00. Pogrzeby i wezwania do chorych przyjmuje ks. dyżurny także poza godzinami kancelarii.
  13. Nauka przygotowująca do Chrztu św. dzieci dla rodziców i chrzestnych w sobotę o godz. 19.00 w naszym kościele.
  14. Poświęcenie tornistrów i przyborów szkolnych w przyszłą niedzielę na Mszy św. o godz. 13.00.
  15. Kurs Przedmałżeński rozpocznie się w przyszłą niedzielę Mszą św. o godz. 18.00 w  parafii pw. Miłosierdzia Bożego w Żarach.  Trwać on będzie do 19 września. Nauki głoszone  będą każdego dnia o godz  18.45.
  16. Zapraszamy wszystkich panów na Pielgrzymkę Mężczyzn do Sanktuarium Braci Męczenników w Międzyrzeczu w sobotę, 19 września. Zapisy w zakrystii. Koszt 20 zł.
  17. Zapraszamy do udziału w Ekstremalnej Drodze Krzyżowej drogą św. Nikodema z Żar do Żagania, która odbędzie się w nocy z 25 na 26 września. Polega ona na rozważaniu męki Jezusa podczas długiej, pieszej, nocnej wędrówki. Szczegóły na plakacie i na stronie internetowej. Spotkanie organizacyjne odbędzie się w przyszłą niedzielę o godz. 19.00 w naszym kościele.

- „Gość Niedzielny“ (o lekcjach religii w Europie; o narodzinach Matki Bożej; o bolesnej historii Martina z Holandii);

- „Niedziela“ (o parafii, która ma być drugim domem; o krewnych Matki Bożej; przepisy na domowe sosy).

1. Dziękujemy za wszystkie ofiary złożone dzisiaj na tacę i za ofiary, które zostały przekazane na konto naszej parafii (nr konta parafialnego: 40 1600 1462 1831 4275 9000 0001).
  2. Wszystkim Parafianom i Gościom życzymy wielu łask Bożych, a Solenizantom i Jubilatom składamy serdeczne życzenia Bożego błogosławieństwa i opieki Najświętszej Maryi Panny oraz św. Józefa Oblubieńca.