1. Przypominamy, iż w czasie pobytu w kościele obowiązuje zakrywanie ust i nosa przy pomocy maseczek, przyłbic lub w inny sposób.
 2. Spowiedź św. odbywa się przed Mszą św. w kaplicy bocznej.
 3. Modlitwa różańcowa w intencji o odsunięcie epidemii dzisiaj o godz. 17.00.
 4. We wtorek przypada 81 rocznica wybuchu II wojny światowej. Pamiętajmy o ofiarach tej wojny i tych, którzy oddali życie za wolność Ojczyzny.
 5. Msza św. na rozpoczęcie roku szkolnego we wtorek o godz. 7.30. Serdecznie zapraszamy uczniów, rodziców i nauczycieli.
 6. Nowenna do św. Józefa we wtorek o godz. 17.30.
 7. Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy w środę po wieczornej Mszy św.
 8. Msza św. o powołania kapłańskie, zakonne i misyjne od Przyjaciół Paradyża i Żywego Różańca w czwartek o godz. 18.00. Po Mszy św., do godz. 19.30, adoracja Najświętszego Sakramentu. W czasie adoracji okazja do Spowiedzi św. Po zakończeniu adoracji krótkie spotkanie Przyjaciół Paradyża.
 9. Koronka do Miłosierdzia Bożego w piątek o godz. 15.00. Po Koronce adoracja Najświętszego Sakramentu w ciszy do godz. 17.45. Na zakończenie adoracji Litania do NSPJ.
 10. Spowiedź św. w I piątek miesiąca w godz. 15.30 – 17.50.
 11. Odwiedziny chorych: ks. Proboszcz w piątek od godz. 8.00; ks. Tadeusz i ks. Adam w sobotę od godz. 8.00.
 12. Zmiana tajemnic różańcowych w przyszłą niedzielę o godz. 8.30.
 13. Spotkanie dzieci, które 27 września przystąpią do I Komunii św. i ich rodziców w przyszłą niedzielę o godz. 13.00.
 14. Spotkanie kandydatów do bierzmowania z klas I szkoły średniej w przyszłą niedzielę o godz. 18.00.
 15. Kancelaria Parafialna będzie czynna w tym tygodniu w środę w godz. 19.00 – 20.00 i w sobotę w godz. 9.00 – 10.00. Pogrzeby i wezwania do chorych przyjmuje ks. dyżurny także poza godzinami kancelarii.
 16. Zapraszamy wszystkich panów na Pielgrzymkę Mężczyzn do Sanktuarium Braci Męczenników w Międzyrzeczu w sobotę, 19 września. Szczegóły znajdują się na ulotkach leżących na stoliku przy wyjściu z kościoła. Bliższe informacje podamy za tydzień.
 17. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej:

- „Gość Niedzielny“ (o modlitwie psalmami; o mądrości św. Augustyna; o ks. Jerzym Popiełuszko);

- „Niedziela“ (o roli „Solidarności“; o lubelskiej Częstochowie; o cudzie 1920 roku).

 1. Dziękujemy za wszystkie ofiary złożone dzisiaj na tacę i za ofiary, które zostały przekazane na konto naszej parafii (nr konta parafialnego: 40 1600 1462 1831 4275 9000 0001). Bardzo serdecznie dziękujemy za datki na pomoc ofiarom wybuchu w Bejrucie. Zebraliśmy 3670 zł, które zostały przekazane do Caritas Diecezjalnej.
 2. Wszystkim Parafianom i Gościom życzymy wielu łask Bożych, a Solenizantom i Jubilatom składamy serdeczne życzenia Bożego błogosławieństwa i opieki Najświętszej Maryi Panny oraz św. Józefa Oblubieńca.