1. Przypominamy, iż w czasie pobytu w kościele obowiązuje zakrywanie ust i nosa przy pomocy maseczek, przyłbic lub w inny sposób.
 2. Spowiedź św. odbywa się przed Mszą św. w kaplicy bocznej.
 3. Modlitwa różańcowa w intencji o odsunięcie epidemii dzisiaj o godz. 17.00.
 4. Msza św. w intencjach polecanych św. Józefowi i z kazaniem o św. Józefie, który jest Ozdobą życia rodzinnego we wtorek o godz. 18.00. Przed Mszą św., o godz. 17.30, nowenna do św. Józefa.
 5. Uroczystość NMP Częstochowskiej przypada w środę. Msze św. w tym dniu o godz. 6.30, 18.00. Na Mszę św. o godz. 18.00 szczególnie serdecznie zapraszamy wszystkich, którzy mają ogródki i działki. W czasie Mszy św. poświęcenie owoców i warzyw, które można przynieść w koszyczkach.
 6. Msza św. w intencjach polecanych wstawiennictwu Matki Bożej Nieustającej Pomocy w środę o godz. 18.00. Po Mszy św. nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.
 7. Msza św. w intencjach Rodziny Serca Miłości Ukrzyżowanej w czwartek o godz. 18.00. Po Mszy św., do godz. 19.30, adoracja Najświętszego Sakramentu. W czasie adoracji okazja do Spowiedzi św.
 8. Koronka do Miłosierdzia Bożego w piątek o godz. 15.00.
 9. Msza św. za Ojczyznę, za wstawiennictwem bł. ks. Jerzego Popiełuszki w piątek o godz. 18.00. Zachęcamy, by najbliższy piątek uczynić dniem pokuty w intencji Ojczyzny i ofiarować Bogu jakieś wyrzeczenie w tej intencji.
 10. Kancelaria Parafialna będzie czynna w tym tygodniu w środę w godz. 19.00 – 20.00 i w sobotę w godz. 9.00 – 10.00. Pogrzeby i wezwania do chorych przyjmuje ks. dyżurny także poza godzinami kancelarii.
 11. Pragniemy poinformować, że krzyż misyjny stojący przy kościele nie nadaje się już do renowacji. Nowy został już zamówiony i zostanie postawiony na przełomie września i października.
 12. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej:

- „Gość Niedzielny“ (o sanktuarium na Jasnej Górze; o zakonie cystersów; o życiu pewnej znanej Polki);

- „Niedziela“ (o maryjnym aspekcie wiary; o wierze „po swojemu“; o ekologii w rodzinie).

 1. Dziękujemy za wszystkie ofiary złożone dzisiaj na tacę i za ofiary, które zostały przekazane na konto naszej parafii (nr konta parafialnego: 40 1600 1462 1831 4275 9000 0001). Dzisiaj po Mszach św. będzie można złożyć ofiarę na wsparcie ofiar wybuchu w Bejrucie.
 2. Wszystkim Parafianom i Gościom życzymy wielu łask Bożych, a szczególnie zdrowia na czas wakacji, a Solenizantom i Jubilatom składamy serdeczne życzenia Bożego błogosławieństwa i opieki Najświętszej Maryi Panny oraz św. Józefa Oblubieńca.