1. Spowiedź św. odbywa się przed Mszą św. w bocznej kaplicy.
 2. Modlitwa różańcowa w intencji o odsunięcie epidemii dzisiaj o godz. 17.00.
 3. Nowenna do św. Józefa we wtorek o godz. 17.30.
 4. Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy w środę po wieczornej Mszy św.
 5. Msza św. w intencjach Wspólnoty Krwi Chrystusa w czwartek o godz. 18.00. Po Mszy św., do godz. 19.30, adoracja Najświętszego Sakramentu. W czasie adoracji okazja do Spowiedzi św.
 6. Koronka do Miłosierdzia Bożego w piątek o godz. 15.00.
 7. Nabożeństwo ku czci św. Rity, Patronki od spraw trudnych i beznadziejnych z wyczytywaniem intencji, modlitwą różańca św. Rity i poświęceniem róż w sobotę o godz. 17.00. Intencje do wspólnej modlitwy można składać do skarbonki przy ikonach. Po nabożeństwie, o godz. 18.00, Msza św. w intencjach polecanych wstawiennictwu Świętej.
 8. Nauka przygotowująca do Chrztu św. dzieci dla rodziców i chrzestnych odbędzie się w sobotę o godz. 19.00 w kościele pw. Wniebowzięcia NMP.
 9. Kancelaria Parafialna będzie czynna w tym tygodniu w środę w godz. 19.00 – 20.00 i w sobotę w godz. 9.00 – 10.00. Pogrzeby i wezwania do chorych przyjmuje ks. dyżurny także poza godzinami kancelarii.
 10. Apel Przewodniczącego KEP: W ostatnich dniach docierają do nas informacje o wzroście zakażeń koronawirusem. W poczuciu odpowiedzialności za życie i zdrowie Polaków, apeluję ponownie do wszystkich wiernych o ścisłe przestrzeganie zaleceń służb sanitarnych, a zwłaszcza o zakrywanie ust i nosa podczas nabożeństw religijnych. Apeluję do kapłanów, aby przypominali uczestnikom zgromadzeń religijnych o tym obowiązku oraz by stwarzali wiernym możliwość przyjmowania Komunii Świętej na rękę, według szczegółowych przepisów diecezjalnych. Dziękuję za konsekwentne i sumienne przestrzeganie zaleceń w ostatnich miesiącach, dzięki czemu parafie – choć w trudniejszych warunkach – mogą dalej, bez przeszkód prowadzić swoją aktywność duszpasterską i służyć nam wszystkim.
 11. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej:

- „Gość Niedzielny“ (o 100-leciu Bitwy Warszawskiej; o tłumaczach języka migowego; o tragedii w Libanie);

- „Niedziela“ (o zwycięskiej Bitwie Warszawskiej; o cudach; o tym , co to znaczy być rasistą).

 1. Dziękujemy za wszystkie ofiary złożone dzisiaj na tacę i za ofiary, które zostały przekazane na konto naszej parafii (nr konta parafialnego: 40 1600 1462 1831 4275 9000 0001). W przyszłą niedzielę po Mszach św. będzie można złożyć ofiarę na wsparcie ofiar wybuchu w Bejrucie.
 2. Wszystkim Parafianom i Gościom życzymy wielu łask Bożych, a szczególnie zdrowia na czas wakacji, a Solenizantom i Jubilatom składamy serdeczne życzenia Bożego błogosławieństwa i opieki Najświętszej Maryi Panny oraz św. Józefa Oblubieńca.