1. Prosimy, aby uczestniczący w liturgii Mszy św. i nabożeństw zakrywali nos i usta przy pomocy maseczek lub w inny sposób.
 2. Spowiedź św. odbywa się przed Mszą św. w kościele w bocznej kaplicy.
 3. Modlitwa różańcowa w intencji o odsunięcie epidemii i trzeźwość w rodzinach dzisiaj o godz. 17.00.
 4. Msza św. za dusze oczyszczające się w czyśćcu w I poniedziałek miesiąca o godz. 6.30.
 5. Nowenna do św. Józefa we wtorek o godz. 17.30..
 6. Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy w środę po wieczornej Mszy św.
 7. Msza św. w intencji powołań kapłańskich, zakonnych, misyjnych i za powołanych w czwartek o godz. 18.00. Po Mszy św. (do godz. 19.30) adoracja Najświętszego Sakramentu. W czasie adoracji okazja do Spowiedzi św.
 8. Koronka do Miłosierdzia Bożego w piątek o godz. 15.00. Po Koronce adoracja Najświętszego Sakramentu w ciszy do godz. 17.45. Na zakończenie adoracji litania do NSPJ.
 9. Okazja do Spowiedzi św. w I piątek miesiąca w godz. 15.30 – 18.00.
 10. Nauka przygotowująca do Chrztu św. dzieci dla rodziców i chrzestnych odbędzie się w sobotę o godz. 19.00 w naszym kościele.
 11. Kancelaria Parafialna będzie czynna w tym tygodniu w środę w godz. 19.00 – 20.00 i w sobotę w godz. 09.00 – 10.00. Pogrzeby i wezwania do chorych przyjmuje ks. dyżurny także poza godzinami kancelarii.
 12. Rozpoczęliśmy sierpień – miesiąc trzeźwości. Zachęcamy do abstynencji od napojów alkoholowych i ofiarowania jej w konkretnej intencji. Księga Trzeźwości, do której można wpisywać swoje postanowienie abstynencji, znajduje się na stoliku przy figurze MB Fatimskiej.
 13. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej:

- „Gość Niedzielny“ (o gotyckich katedrach; o potrzebie pamięci o sierpniowych rocznicach; o sanktuarium Matki Bożej „na jeziorach“);

- „Niedziela“ (o aniołach; o przemienieniu Jezusa na Górze Tabor; o potrzebie pielgrzymowania).

 1. Dziękujemy za wszystkie ofiary złożone dzisiaj na tacę i za ofiary, które zostały przekazane na konto naszej parafii (nr konta parafialnego: 40 1600 1462 1831 4275 9000 0001).
 2. Wszystkim Parafianom i Gościom życzymy wielu łask Bożych, a szczególnie zdrowia na czas wakacji, a Solenizantom i Jubilatom składamy serdeczne życzenia Bożego błogosławieństwa i opieki Najświętszej Maryi Panny oraz św. Józefa Oblubieńca.