1. Prosimy, aby uczestniczący w liturgii Mszy św. i nabożeństw zakrywali nos i usta przy pomocy maseczek lub w inny sposób.
  2. Spowiedź św. odbywa się przed Mszą św. w kościele w bocznej kaplicy.
  3. Modlitwa różańcowa w intencji o pokój w ludzkich sercach i odsunięcie epidemii dzisiaj o godz. 17.00.
  4. Msza św. w intencjach polecanych św. Józefowi z kazaniem o św. Józefie, który jest wzorem pracujących we wtorek o godz. 18.00. Przed Mszą św., o godz. 17.30, nowenna do św. Józefa.
  5. Msza św. w intencjach polecanych Matce Bożej Nieustającej Pomocy w środę o godz. 18.00. Po Mszy św. nowenna do Matki Bożej.
  6. Adoracja Najświętszego Sakramentu w czwartek po wieczornej Mszy św. (do godz. 19.30). W czasie adoracji okazja do Spowiedzi św.
  7. Koronka do Miłosierdzia Bożego w piątek o godz. 15.00.
  8. Msza św. w intencji Ojczyzny za wstawiennictwem bł. ks. Jerzego Popiełuszki w piątek o godz. 18.00. Zachęcamy, by w tym dniu ofiarować także jakieś wyrzeczenie w intencji Ojczyzny i za cały polski naród.
  9. Nabożeństwo ku czci Niepokalanego Serca NMP w sobotę po porannej Mszy św.
  10. Odwiedziny chorych: ks. Adam i ks. Tadeusz w sobotę od godz. 8.00.
  11. W sobotę przypada rocznica wybuchu Powstania Warszawskiego. Zapraszamy na plac przy kościele, na godz. 17.00, na chwilę zadumy i modlitwy w intencji tych, którzy oddali życie za Ojczyznę.
  12. Nauka przygotowująca do Chrztu św. dzieci dla rodziców i chrzestnych odbędzie się w sobotę o godz. 19.00 w kościele pw. Miłosierdzia Bożego.
  13. Zmiana tajemnic różańcowych w przyszłą niedzielę o godz. 8.30.
  14. Kancelaria Parafialna będzie czynna w tym tygodniu w środę w godz. 19.00 – 20.00 i w sobotę, wyjątkowo w godz. 12.00 – 13.00. Pogrzeby i wezwania do chorych przyjmuje ks. dyżurny także poza godzinami kancelarii.

- „Gość Niedzielny“ (o superbabci – św. Annie; o watykańskim szpitalu; o sanktuarium „uprowadzonej“ Matki Bożej);

- „Niedziela“ (o człowieku uzależnionym; o tym, czy słowo Boże może wychowywać; o Karcie Praw Rodzin).

1. Dziękujemy za wszystkie ofiary złożone dzisiaj na tacę i za ofiary, które zostały przekazane na konto naszej parafii (nr konta parafialnego: 40 1600 1462 1831 4275 9000 0001).
  2. Wszystkim Parafianom i Gościom życzymy wielu łask Bożych, a szczególnie zdrowia na czas wakacji, a Solenizantom i Jubilatom składamy serdeczne życzenia Bożego błogosławieństwa i opieki Najświętszej Maryi Panny oraz św. Józefa Oblubieńca.