1. Prosimy, aby uczestniczący w liturgii Mszy św. i nabożeństw zakrywali nos i usta przy pomocy maseczek lub w inny sposób.
 2. Spowiedź św. odbywa się przed Mszą św. w kościele w bocznej kaplicy (prosimy o zwrócenie uwagi, iż w czasie, gdy odbywa się Spowiedź, drzwi kaplicy są zamknięte).
 3. Modlitwa różańcowa w intencji o odsunięcie epidemii dzisiaj o godz. 17.00.
 4. Nowenna do św. Józefa we wtorek o godz. 17.30.
 5. Nabożeństwo ku czci św. Rity, Patronki od spraw trudnych i beznadziejnych z poświęceniem róż w środę o godz. 17.00. Intencje do wspólnej modlitwy można składać przed nabożeństwem. Po nabożeństwie, o godz. 18.00, Msza św. w intencjach polecanych wstawiennictwu Świętej.
 6. Msza św. w intencjach Rodziny Serca Miłości Ukrzyżowanej w czwartek o godz. 18.00. Po Mszy św., do godz. 19.30, adoracja Najświętszego Sakramentu. W czasie adoracji okazja do Spowiedzi św.
 7. Koronka do Miłosierdzia Bożego w piątek o godz. 15.00.
 8. Msza św. przez wstawiennictwo św. Krzysztofa w intencji kierowców i błogosławieństwo pojazdów w piątek o godz. 18.00. Ofiary zebrane na tacę w tym dniu, będą przeznaczone na zakup środków transportu dla misjonarzy w Afryce.
 9. Nauka przygotowująca do Chrztu św. dzieci dla rodziców i chrzestnych odbędzie się w sobotę o godz. 19.00 w kościele pw. Wniebowzięcia NMP.
 10. Kancelaria Parafialna będzie czynna w tym tygodniu w środę w godz. 19.00 – 20.00 i w sobotę w godz. 9.00 – 10.00. Pogrzeby i wezwania do chorych przyjmuje ks. dyżurny także poza godzinami kancelarii.
 11. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej:

- „Gość Niedzielny“ (o pracy nuncjusza – ambasadora w sutannie; o inkwizycji hiszpańskiej; o rekonstrukcjach historycznych);

- „Niedziela“ (o relacjach małżeńskich; o wierze – ważnej części życia; o przejawach zła w naszych czasach według papieża Franciszka).

 1. Dziękujemy za wszystkie ofiary złożone dzisiaj na tacę i za ofiary, które zostały przekazane na konto naszej parafii (nr konta parafialnego: 40 1600 1462 1831 4275 9000 0001).
 2. Wszystkim Parafianom i Gościom życzymy wielu łask Bożych, a szczególnie zdrowia na czas wakacji, a Solenizantom i Jubilatom składamy serdeczne życzenia Bożego błogosławieństwa i opieki Najświętszej Maryi Panny oraz św. Józefa Oblubieńca.