1. Prosimy, aby uczestniczący w liturgii Mszy św. i nabożeństw zakrywali nos i usta przy pomocy maseczek lub w inny sposób.
  2. Spowiedź św. odbywa się przed Mszą św. w kościele w bocznej kaplicy (prosimy o zwrócenie uwagi, iż w czasie, gdy odbywa się Spowiedź, drzwi kaplicy są zamknięte).
  3. Modlitwa różańcowa w intencji Ojczyzny dzisiaj o godz. 17.00.
  4. Nowenna do św. Józefa we wtorek o godz. 17.30.
  5. Nowenna do MB Nieustającej Pomocy w środę po wieczornej Mszy św.
  6. Msza św. w intencjach Wspólnoty Krwi Chrystusa, a także w intencji Radia Maryja, Telewizji Trwam oraz o rozwój dzieł ewangelizacyjnych w czwartek o godz. 18.00. Po Mszy św. adoracja Najświętszego Sakramentu, którą poprowadzą: od godz. 18.45 Wspólnota Krwi Chrystusa, od godz. 19.30 Rodzina Radia Maryja, od godz. 20.15 Żywy Różaniec. Adoracja zakończy się o godz. 21.00 Apelem Maryjnym. W czasie adoracji okazja do Spowiedzi św.
  7. Koronka do Miłosierdzia Bożego w piątek o godz. 15.00.
  8. Nauka przygotowująca do Chrztu św. dzieci dla rodziców i chrzestnych odbędzie się w sobotę o godz. 19.00 w kościele pw. NSPJ.
  9. Kancelaria Parafialna będzie czynna w tym tygodniu w środę w godz. 19.00 – 20.00 i w sobotę w godz. 9.00 – 10.00. Pogrzeby i wezwania do chorych przyjmuje ks. dyżurny także poza godzinami kancelarii.
  10. Parafia pw. NSPJ zaprasza na Rodzinny Rajd św. Krzysztofa w przyszłą niedzielę. Szczegóły na plakacie.
  11. Komendant Wojewódzki Policji w Gorzowie Wlkp. informuje i przestrzega przed działalnością oszustów metodą „na wnuczka” lub „na policjanta”, przypominając, że Policja nigdy nie prosi o przekazanie gotówki i nie angażuje obywateli w akcje zatrzymania przestępców. Nie należy przekazywać pieniędzy osobom nieznanym ani udzielać informacji przez telefon o miejscu ich przechowywania, o kontach bankowych czy hasłach. Nie należy też wpuszczać nieznanych osób do mieszkania czy podpisywać umów. Wszelkie transakcje powinny być zawierane w siedzibie firmy. W każdej sytuacji budzącej nasze podejrzenia powinniśmy kontaktować się z Policją pod nr alarmowy 112.
  12. Słowo Przewodniczącego Komisji Nauki Wiary KEP abp Stanisława Budzika: Od wielu lat rozwijają się zarówno w Polsce katolickie wspólnoty praktykujące kult św. Szarbela, mnicha maronickiego. Kościół maronicki jest Kościołem katolickim obrządku wschodniego, pozostającym w pełnej komunii z Kościołem rzymskokatolickim i uznającym autorytet papieża. Niektórzy wierni w Polsce pragną pogłębiać swoją więź z Bogiem, poznając życie i duchowość św. Szarbela. W wielu parafiach na terenie Polski działają różne wspólnoty nawiązujące do duchowego dziedzictwa świętych z Libanu, w tym również Domy Modlitwy św. Szarbela organizowane i animowane dotąd przez ks. Jarosława Cieleckiego. Niestety w ostatnim czasie ks. Jarosław Cielecki dokonał aktu apostazji, porzucając Kościół rzymskokatolicki i przystępując do wspólnoty religijnej, która nie utrzymuje jedności z papieżem. Z tego powodu nie może on nadal sprawować duchowej opieki nad wiernymi Kościoła rzymskokatolickiego. W obliczu tej bolesnej sytuacji wszystkie osoby należące do rzymskokatolickich wspólnot św. Szarbela mogą znaleźć duchowe wsparcie w Maronickiej Fundacji Misyjnej, której przewodniczącym jest Ksiądz Biskup Andrzej Siemieniewski, biskup pomocniczy Archidiecezji Wrocławskiej. Celem Fundacji jest odnowa i pogłębienie życia duchowego współczesnych ludzi dzięki twórczemu spotkaniu tradycji chrześcijaństwa wschodniego i zachodniego oraz w duchu wierności nauczaniu papieża i Soboru Watykańskiego II. Ufamy, że członkowie Domów Modlitwy św. Szarbela pozostaną w jedności z Kościołem katolickim, będąc jego wiernymi świadkami.

- „Gość Niedzielny“ (o św. Józefie na trudne czasy; o sanktuarium MB o łagodnej twarzy; o pradawnych smakach);

- „Niedziela“ (o sektach; o epidemii głodu; o wakacjach u mnichów).

14. Dziękujemy za wszystkie ofiary złożone dzisiaj na tacę i za ofiary, które zostały przekazane na konto naszej parafii (nr konta parafialnego: 40 1600 1462 1831 4275 9000 0001).
  15. Wszystkim Parafianom i Gościom życzymy wielu łask Bożych, a szczególnie zdrowia na czas wakacji, a Solenizantom i Jubilatom składamy serdeczne życzenia Bożego błogosławieństwa i opieki Najświętszej Maryi Panny oraz św. Józefa Oblubieńca.