1. Prosimy, aby uczestniczący w liturgii Mszy św. i nabożeństw zakrywali nos i usta przy pomocy maseczek lub w inny sposób.
 2. Spowiedź św. odbywa się przed Mszą św. w kościele w bocznej kaplicy (prosimy o zwrócenie uwagi, iż w czasie, gdy odbywa się Spowiedź, drzwi kaplicy są zamknięte).
 3. Msza św. w intencji dusz oczyszczających się w czyśćcu w poniedziałek o godz. 6.30.
 4. Nowenna do św. Józefa we wtorek o godz. 17.30.
 5. Nowenna do MB Nieustającej Pomocy w środę po wieczornej Mszy św.
 6. Msza św. w intencji rodzin naszej parafii za wstawiennictwem świętych Joachima i Anny z uroczystym błogosławieństwem w czwartek o godz. 18.00. W czasie Mszy św. poświęcenie ikony świętych rodziców NMP. Po Mszy św., do godz. 19.30, adoracja Najświętszego Sakramentu. W czasie adoracji okazja do Spowiedzi św.
 7. Koronka do Miłosierdzia Bożego w intencji Ojczyzny w piątek o godz. 15.00.
 8. Rocznica krwawej niedzieli rozpoczynającej Rzeź Wołyńską przypada w sobotę. Msza św. za ofiary tych wydarzeń o godz. 6.30.
 9. Nauka przygotowująca do Chrztu św. dzieci dla rodziców i chrzestnych odbędzie się w sobotę o godz. 19.00 w naszym kościele.
 10. Uroczystość I Komunii św. w przyszłą niedzielę o godz. 13.00.
 11. Kancelaria Parafialna będzie czynna w tym tygodniu w środę w godz. 19.00 – 20.00 i w sobotę w godz. 9.00 – 10.00. Pogrzeby i wezwania do chorych przyjmuje ks. dyżurny także poza godzinami kancelarii.
 12. W czasie wakacji pamiętajmy o niedzielnej Mszy św., bo nie ma wakacji od Pana Boga. Pamiętajmy również o właściwym stroju w czasie, gdy nawiedzamy kościoły, również w czasie ich zwiedzania.
 13. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej:

- „Gość Niedzielny“ (o braciach Ratzingerach;  o wątpliwościach w wierze; o sanktuarium maryjnym w Leżajsku);

- „Niedziela“ (o zabobonach; o czci wobec Krwi Chrystusa; o świętych patronach Europy).

 1. Dziękujemy za wszystkie ofiary złożone na potrzeby parafii i za ofiary złożone dzisiaj na tacę. Jesteśmy również wdzięczni za ofiary, które zostały przekazane na konto naszej parafii (nr konta parafialnego: 40 1600 1462 1831 4275 9000 0001). Dziękujemy również za ofiary złożone na sprzątanie naszego kościoła. Złożyło je 255 rodzin. Prosimy pozostałe rodziny o złożenie ofiary na ten cel do skarbonki, która znajduje się przy wyjściu z kościoła.
 2. Wszystkim Parafianom i Gościom życzymy wielu łask Bożych, a szczególnie zdrowia na czas wakacji, a Solenizantom i Jubilatom składamy serdeczne życzenia Bożego błogosławieństwa i opieki Najświętszej Maryi Panny oraz św. Józefa Oblubieńca.