1. Prosimy, aby uczestniczący w liturgii Mszy św. i nabożeństw nosili maseczki i zachowywali bezpieczny dystans między sobą, również podczas przystępowania do Komunii św.
  2. Spowiedź św. odbywa się przed Mszą św. w kościele w bocznej kaplicy (prosimy o zwrócenie uwagi, iż w czasie, gdy odbywa się Spowiedź, drzwi kaplicy są zamknięte).
  3. Nabożeństwa czerwcowe ku czci Najświętszego Serca Pana Jezusa z Koronką do Miłosierdzia Bożego o odsunięcie epidemii w poniedziałek i wtorek po wieczornej Mszy św., dzisiaj o godz. 17.00.
  4. Uroczystość św. Apostołów Piotra i Pawła przypada w poniedziałek. Jest to dzień solidarności z Ojcem św. Franciszkiem. Msze św. o godz. 6.30 i 18.00. Taca na wsparcie działalności Ojca św.
  5. Serdecznie zapraszamy na pielgrzymkowy rajd rowerowy do Sanktuarium Matki Bożej Królowej Pokoju w Otyniu, który odbędzie się w najbliższy wtorek. Wyjazd o godz. 8.00. Zapisy i szczegóły u ks. Adama.
  6. Nowenna do św. Józefa we wtorek o godz. 17.30.
  7. Nowenna do MB Nieustającej Pomocy w środę po wieczornej Mszy św.
  8. Msza św. o powołania kapłańskie, zakonne i misyjne, a także za powołanych w czwartek o godz. 18.00. Po Mszy św., do godz. 19.30, adoracja Najświętszego Sakramentu. W czasie adoracji okazja do Spowiedzi św.
  9. Koronka do Miłosierdzia Bożego w piątek o godz. 15.00. Po Koronce adoracja Najświętszego Sakramentu w ciszy do wieczornej Mszy św.
  10. Dodatkowa okazja do Spowiedzi św. w I piątek miesiąca w godz. 15.00 – 17.00. W godz. 17.00 – 18.00 Spowiedź św. tylko dla dzieci komunijnych i ich rodzin.
  11. Nabożeństwo ku czci Niepokalanego Serca NMP w sobotę po Mszy św. o godz. 6.30.
  12. Odwiedziny chorych: ks. Tadeusz i ks. Adam w sobotę od godz. 8.00.
  13. Nauka przygotowująca do Chrztu św. dzieci dla rodziców i chrzestnych odbędzie się w sobotę o godz. 19.00 w kościele pw. Miłosierdzia Bożego.
  14. Zmiana tajemnic różańcowych w przyszłą niedzielę o godz. 8.30.
  15. Uroczystość I Komunii św. w przyszłą niedzielę o godz. 13.00.
  16. Kancelaria Parafialna będzie czynna w tym tygodniu w środę w godz. 19.00 – 20.00 i w sobotę w godz. 9.00 – 10.00. Pogrzeby i wezwania do chorych przyjmuje ks. dyżurny także poza godzinami kancelarii.
  17. W czasie wakacji pamiętajmy o niedzielnej Mszy św., bo nie ma wakacji od Pana Boga. Pamiętajmy również o właściwym stroju w czasie, gdy nawiedzamy kościoły, również w czasie ich zwiedzania.

- „Gość Niedzielny“ (o Sanktuarium Matki Bożej Sejneńskiej; o mazurskim gangsterze, który został diakonem; o 8-letniej Anne-Gabrielle, która chorując, przyciągała ludzi do Boga);

- „Niedziela“ (o Całunie Turyńskim – V Ewangelii; o pielgrzymowaniu w czasach pandemii; o konieczności ruszania się).

1. Dziękujemy za wszystkie ofiary złożone na potrzeby parafii i za ofiary złożone dzisiaj na tacę. Jesteśmy również wdzięczni za ofiary, które zostały przekazane na konto naszej parafii (nr konta parafialnego: 40 1600 1462 1831 4275 9000 0001). W ostatnim czasie zbieraliśmy ofiary do puszki. Z ofiar tych przekazaliśmy 300 zł na potrzeby KUL i 400 zł na Świątynię Opatrzności Bożej w Warszawie.
  2. Wszystkim Parafianom i Gościom życzymy wielu łask Bożych, a szczególnie zdrowia na czas wakacji, a Solenizantom i Jubilatom składamy serdeczne życzenia Bożego błogosławieństwa i opieki Najświętszej Maryi Panny oraz św. Józefa Oblubieńca.