1. Prosimy, aby uczestniczący w liturgii Mszy św. i nabożeństw nosili maseczki i zachowywali bezpieczny dystans między sobą, również podczas przystępowania do Komunii św.
 2. Spowiedź św. odbywa się przed Mszą św. w kościele w bocznej kaplicy (prosimy o zwrócenie uwagi, iż w czasie, gdy odbywa się spowiedź, drzwi kaplicy są zamknięte).
 3. Nabożeństwa czerwcowe ku czci Najświętszego Serca Pana Jezusa z Koronką do Miłosierdzia Bożego o odsunięcie epidemii od wtorku do soboty po wieczornej Mszy św., dzisiaj i w przyszłą niedzielę o godz. 17.00.
 4. Msza św. w intencjach polecanych św. Ricie w poniedziałek o godz. 18.00. Po Mszy św. różaniec św. Rity z wyczytywaniem intencji polecanych wstawiennictwu Świętej i poświęcenie róż. Intencje można składać do skrzynki znajdującej się przy ołtarzu bocznym.
 5. Nowenna do św. Józefa we wtorek o godz. 17.30.
 6. PZC informuje, iż żywność w ramach Programu Pomocy Żywnościowej FEAD dla osób skierowanych przez MOPS, będzie wydawana w środę w godz. 16.00 – 17.00.
 7. Nowenna do MB Nieustającej Pomocy w środę po wieczornej Mszy św.
 8. Msza św. w intencjach Rodziny Serca Miłości Ukrzyżowanej w czwartek o godz. 18.00. Po Mszy św., do godz. 19.30, adoracja Najświętszego Sakramentu. W czasie adoracji okazja do Spowiedzi św.
 9. Koronka do Miłosierdzia Bożego w intencji Ojczyzny w piątek o godz. 15.00.
 10. W tym tygodniu przypada ostatni piątek miesiąca - msza św. w intencji Ojczyzny za wstawiennictwem bł. Ks. Jerzego Popiełuszki o godz. 18.00. Zachęcamy, by w tym dniu ofiarować jakieś wyrzeczenie w tej intencji.
 11. Nauka przygotowująca do Chrztu św. dzieci dla rodziców i chrzestnych odbędzie się w sobotę o godz. 19.00 w kościele pw. Wniebowzięcia NMP.
 12. Pan organista Ireneusz obchodzi niebawem swoje imieniny – msza św. w jego intencji w przyszłą niedzielę o godz. 10.00.
 13. Uroczystość I Komunii św. w przyszłą niedzielę o godz. 13.00.
 14. Kancelaria Parafialna będzie czynna w tym tygodniu w środę w godz. 19.00 – 20.00 i w sobotę w godz. 9.00 – 10.00. Pogrzeby i wezwania do chorych przyjmuje ks. dyżurny także poza godzinami kancelarii.
 15. Serdecznie zapraszamy na pielgrzymkowy rajd rowerowy do Sanktuarium Matki Bożej Królowej Pokoju w Otyniu, który odbędzie się 30 czerwca (wtorek). Zapisy i szczegóły u ks. Adama.
 16. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej:

- „Gość Niedzielny“ (o praktykowaniu pierwszych czwartków, piątków i sobót miesiąca; o św. Janie Chrzcicielu; o pielgrzymowaniu w czasie pandemii);

- „Niedziela“ (o wspólnej Europie; o Kościele po pandemii; o krzywdzie wyrządzonej dzieciom).

 1. Dziękujemy za wszystkie ofiary złożone na potrzeby parafii i za ofiary złożone dzisiaj na tacę. Jesteśmy również wdzięczni za ofiary, które zostały przekazane na konto naszej parafii (nr konta parafialnego: 40 1600 1462 1831 4275 9000 0001).
 2. Wszystkim Parafianom i Gościom życzymy wielu łask Bożych, a szczególnie zdrowia na najbliższy tydzień, a Solenizantom i Jubilatom składamy serdeczne życzenia Bożego błogosławieństwa i opieki Najświętszej Maryi Panny oraz św. Józefa Oblubieńca.