1. Prosimy, aby uczestniczący w liturgii Mszy św. i nabożeństw nosili maseczki i zachowywali bezpieczny dystans między sobą, również podczas przystępowania do Komunii św.
 2. Spowiedź św. odbywa się przed Mszą św. w kościele w bocznej kaplicy (prosimy o zachowanie właściwego odstępu w oczekiwaniu na spowiedź, a także o zwrócenie uwagi, iż w czasie, gdy odbywa się spowiedź, drzwi kaplicy są zamknięte).
 3. Nabożeństwa czerwcowe ku czci Najświętszego Serca Pana Jezusa z Koronką do Miłosierdzia Bożego o odsunięcie epidemii od poniedziałku do soboty po wieczornej Mszy św., dzisiaj i w przyszłą niedzielę o godz. 17.00.
 4. Nowenna do św. Józefa we wtorek o godz. 17.30.
 5. Msza św. w intencji Radia Maryja, Telewizji Trwam i dzieł ewangelizacyjnych we wtorek o godz. 18.00. Po Mszy św. adoracja Najświętszego Sakramentu, którą poprowadzą: od godz. 18.45 Wspólnota Krwi Chrystusa, od godz. 19.30 Rodzina Radia Maryja, od godz. 20.15 Żywy Różaniec. Adoracja zakończy się Apelem Maryjnym o godz. 21.00.
 6. PZC informuje, iż żywność w ramach Programu Pomocy Żywnościowej FEAD dla osób skierowanych przez MOPS, będzie wydawana w środę w godz. 14.00 – 16.00.
 7. Nowenna do MB Nieustającej Pomocy w środę po wieczornej Mszy św.
 8. Uroczystość NMP z Rokitna przypada w czwartek. Msze św. o godz. 6.30 i 18.00.
 9. W każdy dzień oktawy Bożego Ciała zachęcamy do pobożnego uczestnictwa we Mszy św. i przyjęcia Komunii św. Na zakończenie oktawy, w czwartek, procesja eucharystyczna wokół kościoła.
 10. Uroczystość NSPJ przypada w piątek. Msze św. o godz. 6.30 i 18.00. W tym dniu nie obowiązuje post od pokarmów mięsnych. W tym dniu przypada Odpust w parafii pw. NSPJ. Msza św. odpustowa po przewodnictwem ks. Biskupa Tadeusza Lityńskiego o godz. 18.00.
 11. Koronka do Miłosierdzia Bożego w piątek o godz. 15.00.
 12. Spotkanie kandydatów do bierzmowania z klas VIII w sobotę o godz. 18.00.
 13. Niebawem będziemy obchodzić Dzień Ojca. Msza św. w intencji wszystkich ojców w przyszłą niedzielę o godz. 13.00.
 14. Kancelaria Parafialna będzie czynna w tym tygodniu w środę w godz. 19.00 – 20.00 i w sobotę w godz. 9.00 – 10.00. Pogrzeby i wezwania do chorych przyjmuje ks. dyżurny także poza godzinami kancelarii.
 15. Nauka przygotowująca do Chrztu św. dzieci dla rodziców i chrzestnych odbędzie się w sobotę o godz. 19.00 w kościele pw. NSPJ.
 16. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej:

- „Gość Niedzielny“ (o cudzie Eucharystii; o Karolu de Foucauld – świętym z pustyni; wywiad z aktorem grającym Jezusa);

- „Niedziela“ (o Sercu Jezusa; o tym, jak chronić telefony i komputery; rady dla bezpieczeństwa seniorów).

 1. Dziękujemy za wszystkie ofiary złożone na potrzeby parafii i za ofiary złożone dzisiaj na tacę. Jesteśmy również wdzięczni za ofiary, które zostały przekazane na konto naszej parafii (nr konta parafialnego: 40 1600 1462 1831 4275 9000 0001). Dzisiaj po wszystkich Mszach św. zbiórka do puszek na świątynię Opatrzności Bożej i na potrzeby KUL.
 2. Wszystkim Parafianom i Gościom życzymy wielu łask Bożych, a szczególnie zdrowia na najbliższy tydzień, a Solenizantom i Jubilatom składamy serdeczne życzenia Bożego błogosławieństwa i opieki Najświętszej Maryi Panny oraz św. Józefa Oblubieńca.