1. Prosimy, aby uczestniczący w liturgii Mszy św. i nabożeństw nosili maseczki i zachowywali bezpieczny dystans między sobą, również podczas przystępowania do Komunii św.
 2. Spowiedź św. odbywa się przed Mszą św. w kościele w bocznej kaplicy (prosimy o zachowanie właściwego odstęp w oczekiwaniu na spowiedź, a także o zwrócenie uwagi, iż w czasie, gdy odbywa się spowiedź, drzwi kaplicy są zamknięte).
 3. Zapraszamy na ostatnie nabożeństwo majowe dzisiaj o godz. 17.00.
 4. W poniedziałek przypada II dzień świąt Zesłania Ducha Świętego, święto NMP, Matki Kościoła. Msze św. o godz.: 6.30, 10.00 i 18.00.
 5. Msza św. z okazji XIX rocznicy święceń kapłańskich ks. Adama i jego kolegów kursowych w poniedziałek o godz. 18.00. Prosimy wszystkich Parafian o modlitwę w intencji Księży Jubilatów, którzy będą odprawiać tę Mszę św.
 6. Msza św. w intencji dusz oczyszczających się w czyśćcu w I poniedziałek miesiąca o godz. 6.30.
 7. Nabożeństwa czerwcowe ku czci Najświętszego Serca Pana Jezusa z Koronką do Miłosierdzia Bożego o odsunięcie epidemii od poniedziałku do czwartku i w sobotę po wieczornej Mszy św., w przyszłą niedzielę o godz. 17.00.
 8. Nowenna do św. Józefa we wtorek o godz. 17.30.
 9. Nowenna do MB Nieustającej Pomocy w środę po wieczornej Mszy św.
 10. Msza św. o powołania kapłańskie, zakonne, misyjne i za powołanych w czwartek o godz. 18.00. Po Mszy św., do godz. 19.30, adoracja Najświętszego Sakramentu. W czasie adoracji okazja do spowiedzi św. w kaplicy bocznej.
 11. Koronka do Miłosierdzia Bożego w piątek o godz. 15.00. Po Koronce cicha adoracja Najświętszego Sakramentu do wieczornej Mszy św. Na zakończenie adoracji, o godz. 17.45 nabożeństwo czerwcowe.
 12. Okazja do Spowiedzi św. w I piątek miesiąca w godz. 15.00 – 18.00.
 13. Nabożeństwo ku czci Niepokalanego Serca NMP w sobotę po Mszy św. o godz. 6.30.
 14. Kancelaria Parafialna będzie czynna tylko w sobotę w godz. 9.00 – 10.00. Pogrzeby i wezwania do chorych przyjmuje ks. dyżurny także poza godzinami kancelarii.
 15. Nauka przygotowująca do Chrztu św. dzieci dla rodziców i chrzestnych odbędzie się w sobotę o godz. 19.00 w parafii pw. Miłosierdzia Bożego.
 16. Zmiana tajemnic różańcowych w przyszłą niedzielę na Mszy św. o godz. 8.30.
 17. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej:

- „Gość Niedzielny“ (o świętych dzieciach; o Maryi, Matce Kościoła; o tym, czy w Polsce zabraknie księży);

- „Niedziela“ (o kandydatach do kapłaństwa; o darach Ducha Św.; o najstarszym opactwie cysterskim w Polsce).

 1. Dziękujemy za wszystkie ofiary złożone na potrzeby parafii i za ofiary złożone dzisiaj na tacę. Jesteśmy również wdzięczni za ofiary, które zostały przekazane na konto naszej parafii (nr konta parafialnego: 40 1600 1462 1831 4275 9000 0001).
 2. Wszystkim Parafianom i Gościom życzymy wielu łask Bożych, a szczególnie zdrowia na najbliższy tydzień, a Solenizantom i Jubilatom składamy serdeczne życzenia Bożego błogosławieństwa i opieki Najświętszej Maryi Panny oraz św. Józefa Oblubieńca.