1. Zapraszamy do wspólnej modlitwy różańcowej w łączności duchowej codziennie o godz. 20.30. Ta modlitwa będzie transmitowana przez nasz profil facebook’owy.
 2. We Mszy św. i nabożeństwach w naszym kościele mogą uczestniczyć 32 osoby. Osobom, które nie będą mogły wejść na Mszę św., będzie udzielona Komunia św. przed rozpoczęciem Mszy św. Osoby, które zamówiły intencję Mszy św. mają pierwszeństwo wejścia. Prosimy więc, aby przychodziły, w miarę możliwości, 20 minut przed rozpoczęciem Mszy św. Wszystkich uczestników Mszy św. prosimy o zajmowanie tylko wyznaczonych miejsc.
 3. Ze względu na ograniczoną liczbę osób, które mogą uczestniczyć we Mszy św. zapraszamy do uczestnictwa poprzez profil facebook’owy naszej parafii. Transmisja Mszy św. dzisiaj i w przyszłą niedzielę o godz. 11.30. Osoby, które nie mają dostępu do internetu zapraszamy na transmisje radiowe i telewizyjne.
 4. Spowiedź św. jest możliwa przed Mszą św. w kościele w bocznej kaplicy (wejście przez kościół – prosimy zachować właściwy odstęp w oczekiwaniu na spowiedź, a także o zwrócenie uwagi, iż w czasie, gdy odbywa się spowiedź, drzwi kaplicy są zamknięte). Istnieje również możliwość umówienia się na spowiedź św., dzwoniąc na numer ks. dyżurnego (503840515).
 5. Nabożeństwa majowe ku czi Matki Bożej w od poniedziałku do soboty po wieczornej Mszy św., w przyszłą niedzielę o godz. 17.00.
 6. Msza św. w intencji dusz oczyszczających się w czyśćcu w poniedziałek o godz. 6.30.
 7. Nowenna do św. Józefa we wtorek o godz. 17.30.
 8. Nowenna do MB Nieustającej Pomocy w środę po wieczornej Mszy św.
 9. Msza św. o powołania kapłańskie, zakonne, misyjne i za powołanych w czwartek o godz. 18.00. Adoracja Najświętszego Sakramentu po Mszy św. do godz. 19.30. W czasie adoracji okazja do spowiedzi św. w kaplicy bocznej.
 10. Koronka do Miłosierdzia Bożego w piątek o godz. 15.00. Prosimy pamiętać o limicie osób, które mogą w tym samym czasie przebywać w kościele.
 11. Kancelaria Parafialna będzie czynna tylko w sobotę w godz. 9.00 – 10.00. Pogrzeby i wezwania do chorych przyjmuje ks. dyżurny także poza godzinami kancelarii.
 12. Nauka przygotowująca rodziców i chrzestnych do Chrztu św. dzieci w sobotę o godz. 19.00 w naszym kościele.
 13. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej:

- „Gość Niedzielny“ (o wizerunkach Maryi z czasów zarazy; o wspólnotach jerozolimskich; o pustych Tatrach);

- „Niedziela“ (o Kościele w dobie koronawirusa; o obrazie MB Jasnogórskiej).

 1. Dziękujemy za wszystkie ofiary złożone na potrzeby parafii i za ofiary złożone dzisiaj na tacę. Jesteśmy również wdzięczni za ofiary, które zostały przekazane na konto naszej parafii (nr konta parafialnego: 40 1600 1462 1831 4275 9000 0001).
 2. Wielkanocną świecę Caritas, dzięki której będzie można pomóc ubogim, w cenie 15 zł za sztukę, można nabyć w zakrystii.
 3. Wszystkim Parafianom i Gościom życzymy wielu łask Bożych, a szczególnie zdrowia na najbliższy tydzień, a Solenizantom i Jubilatom składamy serdeczne życzenia Bożego błogosławieństwa i opieki Najświętszej Maryi Panny oraz św. Józefa Oblubieńca.