1. Zapraszamy do wspólnej modlitwy w łączności duchowej codziennie o godz. 20.30. Ta modlitwa będzie transmitowana przez nasz profil facebook’owy.
 2. We Mszy św. i nabożeństwach w naszym kościele mogą uczestniczyć 32 osoby. Osobom, które nie będą mogły wejść na Mszę św., będzie udzielona Komunia św. przed rozpoczęciem Mszy św. Osoby, które zamówiły intencję Mszy św. mają pierwszeństwo wejścia. Prosimy więc, aby przychodziły, w miarę możliwości, 20 minut przed rozpoczęciem Mszy św. Prosimy o zajmowanie tylko wyznaczonych miejsc.
 3. Ze względu na ograniczoną liczbę osób, które mogą uczestniczyć we Mszy św. zapraszamy do uczestnictwa poprzez profil facebook’owy naszej parafii. Transmisja Mszy św. dzisiaj i w przyszłą niedzielę o godz. 11.30. Osoby, które nie mają dostępu do internetu zapraszamy na transmisje radiowe i telewizyjne.
 4. Spowiedź św. jest możliwa przed Mszą św. w kościele w bocznej kaplicy (wejście przez kościół – prosimy zachować właściwy odstęp w oczekiwaniu na spowiedź, a także o zwrócenie uwagi, iż w czasie, gdy odbywa się spowiedź, drzwi kaplicy są zamknięte). Istnieje również możliwość umówienia się na spowiedź św., dzwoniąc na numer ks. dyżurnego (503840515).
 5. Msza św. w intencjach polecanych wstawiennictwu św. Józefa z kazaniem o św. Józefie, który jest Zwierciadłem Cierpliwości we wtorek o godz. 18.00. Przed Mszą św., o godz. 17.30, nowenna do św. Józefa.
 6. Msza św. w intencjach polecanych wstawiennictwu MB Nieustającej Pomocy w środę o godz. 18.00. Po Mszy św. nowenna do MB Nieustającej Pomocy.
 7. Adoracja Najświętszego Sakramentu w czwartek po wieczornej Mszy św. (do godz. 19.30). W czasie adoracji okazja do spowiedzi św. w kaplicy bocznej.
 8. Koronka do Miłosierdzia Bożego w piątek o godz. 15.00. Po niej cicha adoracja Najświętszego Sakramentu. W czasie adoracji okazja do spowiedzi św. (w godz. 15.00 – 18.00). Prosimy pamiętać o limicie osób, które mogą w tym samym czasie przebywać w kościele.
 9. W piątek rozpoczyna się miesiąc maj. Nabożeństwo majowe ku czi Matki Bożej w piątek i sobotę po wieczornej Mszy św., w przyszłą niedzielę o godz. 17.00.
 10. Uroczystość NMP Królowej Polski, ze względu na okres wielkanocny, zostaje przesunięta z niedzieli na poprzedzającą ją sobotę (2 maja). Msze św. z uroczystości będą odprawione w sobotę o godz. 6.30, 10.00 i 11.30. Po Mszy św. o godz. 6.30 nabożeństwo ku czci Niepokalanego Serca Maryi.
 11. Kancelaria Parafialna będzie czynna tylko w sobotę w godz. 9.00 – 10.00. Pogrzeby i wezwania do chorych przyjmuje ks. dyżurny także poza godzinami kancelarii.
 12. Członków Żywego Różańca prosimy w maju o modlitwę w intencji powstrzymania epidemii i za kapłanów.
 13. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej:

- „Gość Niedzielny“ (o miejscu Biblii w naszym życiu; o radzeniu sobie w trudnym czasie; o miejscach bez zarazy);

- „Niedziela“ (o Biblii – księdze nadziei; o Ojcach Kościoła; o zbrodni katyńskiej).

 1. Dziękujemy za wszystkie ofiary złożone na potrzeby parafii i za ofiary złożone dzisiaj na tacę. Jesteśmy również ogromnie wdzięczni za ofiary, które zostały przekazane na konto naszej parafii (nr konta parafialnego: 40 1600 1462 1831 4275 9000 0001).
 2. Wielkanocną świecę Caritas, dzięki której będzie można pomóc ubogim, w cenie 15 zł za sztukę, można nabyć przy wyjściu w zakrystii i na plebanii.
 3. Wszystkim Parafianom i Gościom życzymy wielu łask Bożych, a szczególnie zdrowia na najbliższy tydzień, a Solenizantom i Jubilatom składamy serdeczne życzenia Bożego błogosławieństwa i opieki Najświętszej Maryi Panny oraz św. Józefa Oblubieńca.