1. Modlitwa różańcowa w intencji trzeźwości dzisiaj o godz. 17.15.
 2. Nowenna i różaniec tajemnic św. Józefa we wtorek o godz. 17.30.
 3. Msza św. w intencjach polecanych św. Józefowi i z kazaniem o św. Józefie najroztropniejszym we wtorek o godz. 18.00.
 4. Spotkanie członków wspólnoty Mężczyźni św. Józefa we wtorek o godz. 18.45 na plebanii.
 5. Koncert Ewangelizacyjny w wykonaniu ks. Jakuba Bartczaka we wtorek o godz. 19.00 w kościele pw. NSPJ.
 6. W środę przypada Popielec – początek Wielkiego Postu. Msze św. w kościele parafialnym o godz.: 6.30, 10.00, 16.30, 18.00; w kaplicy przy pl. Inwalidów o godz. 16.00. Na wszystkich Mszach św. posypanie głów popiołem na znak przyjęcia postawy pokutnej za grzechy swoje i całego świata. W środę obowiązuje post ścisły (można spożyć jeden posiłek do sytości i dwa mniejsze, a także nie można spożywać pokarmów mięsnych). W tym dniu obowiązuje także abstynencja od napojów alkoholowych. Zachęcamy również do podjęcia wyrzeczeń wielkopostnych (np. abstynencji od napojów alkoholowych lub modlitwy w intencji uzależnionych).
 7. Msza św. w intencjach polecanych Matce Bożej Nieustającej Pomocy i o dobre przeżycie czasu Wielkiego Postu w środę o godz. 18.00.
 8. W środę przypada Dzień Solidarności z kapłanami seniorami – taca w tym dniu na wsparcie Domu Księży Emerytów w Zielonej Górze.
 9. Msza św. w intencjach Rodziny Serca Miłości Ukrzyżowanej w czwartek o godz. 18.00. Po Mszy św., do godz. 19.30, adoracja Najświętszego Sakramentu prowadzona przez członków wspólnoty. W czasie adoracji okazja do Spowiedzi św.
 10. Msza św. z modlitwą o uzdrowienie w czwartek o godz. 18.30 w kościele rektoralnym.
 11. W tym tygodniu przypada ostatni piątek miesiąca. Msza św. w intencji Ojczyzny za wstawiennictwem bł. ks. Jerzego Popiełuszki o godz. 18.00. Zachęcamy, by w tym dniu ofiarować także jakieś wyrzeczenie (np. post piątkowy) w intencji Ojczyzny.
 12. W piątek przypada Dzień Pokuty za grzechy niektórych kapłanów, którzy skrzywdzili dzieci. Zapraszamy na Koronkę do Miłosierdzia Bożego przed Najświętszym Sakramentem ofiarowanej w tej intencji w piątek o godz. 15.00.
 13. Droga Krzyżowa w piątek: o godz. 16.30 dla dzieci, o godz. 17.30 dla pozostałych parafian.
 14. Wspólna kompleta czyli modlitwa na zakończenie dnia w piątek po wieczornej Mszy św.
 15. Spotkanie oazowe dla młodzieży w piątek po wieczornej Mszy św.
 16. Modlitwa różańcowa prowadzona przez Żywy Różaniec w sobotę o godz. 17.15.
 17. Zmiana tajemnic różańcowych w przyszłą niedzielę na Mszy św. o godz. 8.30.
 18. Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym w przyszłą niedzielę o godz. 17.00.
 19. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej:

- „Gość Niedzielny“ (o szkodliwości nadmiaru informacji; o wielkopostnych umartwieniach; o szarańczy);

- „Niedziela“ (o problemie alkoholizmu; o poście i umartwieniu; o tym, jak zmierzyć się z buntem nastolatka).

 1. Dziękujemy za ofiary złożone na tacę, za wszelką pomoc i życzliwość. Dzisiaj, po Mszach św., można złożyć ofiarę do puszki na wsparcie dla hospicjów. Dziękujemy za ofiary na ten cel.
 2. Wszystkim Parafianom i Gościom życzymy wielu łask Bożych na czas Wielkiego Postu, a Solenizantom i Jubilatom składamy serdeczne życzenia Bożego błogosławieństwa i opieki Najświętszej Maryi Panny oraz św. Józefa Oblubieńca.