1. Msza św. w intencji Radia Maryja, Telewizji Trwam i dzieł ewangelizacyjnych dzisiaj o godz. 18.00. Po Mszy św. adoracja Najświętszego Sakramentu, którą poprowadzą: od godz. 19.00 Akcja Katolicka, od godz. 19.40 Rodzina Radia Maryja, od godz. 20.20 Żywy Różaniec. Adoracja zakończy się o godz. 21.00 Apelem Maryjnym. Nabożeństwa różańcowego dzisiaj o 17.15 nie będzie.
 2. Nowenna i różaniec tajemnic św. Józefa we wtorek o godz. 17.30.
 3. PZC informuje, iż żywność w ramach Programu pomocy żywnościowej FEAD dla osób skierowanych przez MOPS, będzie wydawana w najbliższą środę w godz. 16.00 – 17.00.
 4. Wspólne nieszpory w środę o godz. 17.40.
 5. Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy w środę po Mszy św. o godz. 18.00.
 6. Msza św. w intencjach Wspólnoty Krwi Chrystusa w czwartek o godz. 18.00. Po Mszy św. do godz. 19.30, adoracja Najświętszego Sakramentu prowadzona przez członków wspólnoty. W czasie adoracji okazja do Spowiedzi św.
 7. Koronka do Miłosierdzia Bożego przed Najświętszym Sakramentem w piątek o godz. 15.00.
 8. Wspólna kompleta czyli modlitwa na zakończenie dnia w piątek po wieczornej Mszy św.
 9. Nauka przygotowująca do Chrztu św. dzieci dla rodziców i chrzestnych w sobotę o godz. 19.00 w kościele pw. Wniebowzięcia NMP.
 10. Nabożeństwo ku czci św. Rity, Patronki od spraw trudnych i beznadziejnych z poświęceniem róż i namaszczeniem olejem różanym w sobotę o godz. 17.00. Intencje do wspólnej modlitwy można składać do skarbonki umieszczonej przy ołtarzu bocznym. W czasie nabożeństwa okazja do Spowiedzi św. Po nabożeństwie, o godz. 18.00, Msza św. w intencjach polecanych wstawiennictwu św. Rity.
 11. Kurs Przedmałżeński w parafii pw. NSPJ w Żarach rozpocznie się dzisiaj o godz. 18.00.
 12. Od rozpoczynającego się tygodnia sprzątaniem naszego kościoła będą się zajmować wynajęte osoby. Dziękujemy wszystkim tym, którzy do tej pory swoim udziałem i ofiarą wspomagali tę bardzo ważną sprawę. Ofiary na sprzątanie naszego kościoła można składać do skarbonki, która znajduje się przy końcu kościoła. Dziękujemy za ofiary, które już zostały złożone na ten cel.
 13. Dziękujemy za posprzątanie kościoła w ostatnią sobotę. Msza św. w intencjach sprzątających zostanie odprawiona 13 kwietnia o godz. 11.30.
 14. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej:

- „Gość Niedzielny“ (papież Franciszek o św. Janie Pawle II; o bł. ks. Michale Sopoćko; o niezwykłej historii przyjścia na świat Anielki);

- „Niedziela“ (o czasie zabawy; o potrzebie umiaru; o tym, czym jest dyspensa).

 1. Dziękujemy za ofiary złożone na tacę, za wszelką pomoc i życzliwość. W przyszłą niedzielę, po Mszach św., będzie można zlożyć ofiarę do puszki na wsparcie dla hospicjów. O pomoc w przeprowadzeniu zbiórki prosimy przedstawicieli grup parafialnych według stałego grafiku.
 2. Wszystkim Parafianom i Gościom życzymy wielu łask Bożych na nowy tydzień, a Solenizantom i Jubilatom składamy serdeczne życzenia Bożego błogosławieństwa i opieki Najświętszej Maryi Panny oraz św. Józefa Oblubieńca.