1. Modlitwa różańcowa w intencji chorych dzisiaj o godz. 17.15.
 2. Modlitwa w intencji 2 milionów Polaków kresowych zesłanych na katorżniczą pracę i głód w poniedziałek o godz. 17.00 przy naszym kościele pod Tablicą Pamięci Zesłańców Sybiru.
 3. We wtorek przypada Światowy Dzień Chorych. Msza św. w intencji chorych z udzieleniem Sakramentu Namaszczenia Chorych zostanie odprawiona w tym dniu o godz. 10.00 w kościele rektoralnym (dawniej garnizonowy).
 4. Nowenna i różaniec tajemnic św. Józefa we wtorek o godz. 17.30.
 5. Msza św. z kazaniem o św. Józefie najczystszym we wtorek o godz. 18.00.
 6. Spotkanie grupy Mężczyźni św. Józefa we wtorek o godz. 18.45 na plebanii.
 7. PZC informuje, iż żywność w ramach Programu pomocy żywnościowej FEAD dla osób skierowanych przez MOPS, będzie wydawana w najbliższą środę w godz. 14.00 – 16.00 oraz dodatkowo w następną środę (19.02) w godz. 16.00 – 17.00.
 8. Wspólne nieszpory w środę o godz. 17.40.
 9. Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy w środę po Mszy św. o godz. 18.00.
 10. Msza św. za wstawiennictwem św. Walentego w intencji wszystkich zakochanych i pragnących dzielić się miłością i szacunkiem (nie zależnie od wieku) w czwartek o godz. 18.00. Po Mszy św. adoracja Najświętszego Sakramentu z modlitwą w ich intencji. W czasie adoracji okazja do Spowiedzi św.
 11. Koronka do Miłosierdzia Bożego przed Najświętszym Sakramentem w intencji nawrócenia grzeszników w piątek o godz. 15.00.
 12. Wspólna kompleta czyli modlitwa na zakończenie dnia w piątek po wieczornej Mszy św.
 13. Nauka przygotowująca do Chrztu św. dzieci dla rodziców i chrzestnych w sobotę o godz. 19.00 w kościele pw. NSPJ.
 14. W przyszłą niedzielę będziemy gościć w naszej parafii przedstawicieli „Sejmiku osób niepełnosprawnych“ – wspólnoty wspomagającej niepełnosprawnych. Po Mszach św. będzie można złożyć ofiarę na wsparcie tychże działań.
 15. Msza św. w intencji Radia Maryja, Telewizji Trwam i dzieł ewangelizacyjnych w przyszłą niedzielę o godz. 18.00. Po Mszy św. adoracja Najświętszego Sakramentu, którą poprowadzą: od godz. 19.00 Akcja Katolicka, od godz. 19.40 Rodzina Radia Maryja, od godz. 20.20 Żywy Różaniec. Adoracja zakończy się o godz. 21.00 Apelem Maryjnym.
 16. Kurs Przedmałżeński w parafii pw. NSPJ w Żarach rozpocznie się w przyszłą niedzielę Mszą św. o godz. 18.00. Spotkania codziennie do soboty o godz. 19.00.
 17. Zakończyła się wizyta duszpasterska. Bardzo serdecznie dziękujemy za przyjęcie nas, kapłanów, w domach naszych Parafian. Dziękujemy za rozmowy, życzliwe uwagi i dobre rady. Pragniemy wziąć je pod uwagę i w miarę możliwości je realizować. Dziękujemy również za złożone ofiary, które będą wsparciem dla parafii i dzieł diecezjalnych.
 18. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej:

- „Gość Niedzielny“ (o doktorach Kościoła; o mszach św. gregoriańskich; o potrzebie opieki nad chorymi);

- „Niedziela“ (o chorobie nowotworowej u dzieci; o sile cierpienia; dodatek: modlitewnik z modlitwami o miłość).

 1. Dziękujemy za posprzątanie kościoła. Msza św. w intencjach sprzątających zostanie odprawiona 05 lipca o godz. 13.00. Sprzątanie naszej świątyni powierzamy, w sobotę od godz. 9.00, mieszkańcom ul. Paderewskiego z numerów 78, 80, 82, 84.
 2. Dziękujemy za ofiary złożone na tacę, za wszelką pomoc i życzliwość.
 3. Wszystkim Parafianom i Gościom życzymy wielu łask Bożych na nowy tydzień, a Solenizantom i Jubilatom składamy serdeczne życzenia Bożego błogosławieństwa i opieki Najświętszej Maryi Panny oraz św. Józefa Oblubieńca.