1. Modlitwa różańcowa w intencji osób zakonnych dzisiaj o godz. 17.15.
  2. Msza św. za dusze oczyszczające się w czyśćcu w poniedziałek o godz. 6.30.
  3. Kolęda uzupełniająca odbędzie się w poniedziałek. Adresy wraz z numerami telefonów prosimy zgłaszać w zakrystii.
  4. Spotkanie PZC w poniedziałek po Mszy św. o godz. 18.00.
  5. Nowenna i różaniec tajemnic św. Józefa we wtorek o godz. 17.30.
  6. Wspólne nieszpory w środę o godz. 17.40.
  7. Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy w środę po Mszy św. o godz. 18.00.
  8. Msza św. w intencji powołań do służby Bożej w Kościele i za powołanych w czwartek o godz. 18.00. Po Mszy św., do godz. 19.30, adoracja Najświętszego Sakramentu. W czasie adoracji okazja do Spowiedzi św.
  9. Koronka do Miłosierdzia Bożego przed Najświętszym Sakramentem w piątek o godz. 15.00. Po Koronce adoracja Najświętszego Sakramentu w ciszy do godz. 17.45. Adoracja zakończy się odmówieniem Litanii do NSPJ z okazji I piątku miesiąca. W czasie adoracji okazja do Spowiedzi św. Prosimy, by do Spowiedzi św. przychodzić szybciej, a nie przed samą Mszą św.
  10. Wspólna kompleta czyli modlitwa na zakończenie dnia w piątek po wieczornej Mszy św.
  11. Odwiedziny chorych: ks. Proboszcz w piątek od godz. 8.00, ks. Tadeusz w sobotę od godz. 8.30.
  12. Kancelaria Parafialna czynna w najbliższą sobotę w godz. 8.30 – 9.30, 10.40 – 11.30.
  13. Nauka przygotowująca do Chrztu św. dzieci dla rodziców i chrzestnych w sobotę o godz. 19.00 w naszym kościele.
  14. Kurs Przedmałżeński w Parafii pw. Najświętszego Serca Pana Jezusa w Żarach rozpocznie się w niedzielę 16 lutego Mszą św. o godz. 18.00. Spotkania codziennie do soboty o godz. 19.00.

- „Niedziela“ (o Paulinach z Jasnej Góry; o prawie do odmówienia Komunii św.; o życiu w małżeństwie).

1. Dziękujemy za posprzątanie kościoła. Msza św. w intencjach sprzątających zostanie odprawiona 23 marca o godz. 10.00. Sprzątanie naszej świątyni powierzamy, w sobotę od godz. 9.00, mieszkańcom ul. Paderewskiego z numerów 74, 76.
  2. Dziękujemy za ofiary złożone na tacę, za wszelką pomoc i życzliwość. W przyszłą niedzielę taca na potrzeby naszego kościoła.
  3. Wszystkim Parafianom i Gościom życzymy wielu łask Bożych na nowy tydzień, a Solenizantom i Jubilatom składamy serdeczne życzenia Bożego błogosławieństwa i opieki Najświętszej Maryi Panny oraz św. Józefa Oblubieńca.