1. Modlitwa różańcowa w intencji osób zakonnych dzisiaj o godz. 17.15.
 2. Msza św. za dusze oczyszczające się w czyśćcu w poniedziałek o godz. 6.30.
 3. Kolęda uzupełniająca odbędzie się w poniedziałek. Adresy wraz z numerami telefonów prosimy zgłaszać w zakrystii.
 4. Spotkanie PZC w poniedziałek po Mszy św. o godz. 18.00.
 5. Nowenna i różaniec tajemnic św. Józefa we wtorek o godz. 17.30.
 6. Wspólne nieszpory w środę o godz. 17.40.
 7. Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy w środę po Mszy św. o godz. 18.00.
 8. Msza św. w intencji powołań do służby Bożej w Kościele i za powołanych w czwartek o godz. 18.00. Po Mszy św., do godz. 19.30, adoracja Najświętszego Sakramentu. W czasie adoracji okazja do Spowiedzi św.
 9. Koronka do Miłosierdzia Bożego przed Najświętszym Sakramentem w piątek o godz. 15.00. Po Koronce adoracja Najświętszego Sakramentu w ciszy do godz. 17.45. Adoracja zakończy się odmówieniem Litanii do NSPJ z okazji I piątku miesiąca. W czasie adoracji okazja do Spowiedzi św. Prosimy, by do Spowiedzi św. przychodzić szybciej, a nie przed samą Mszą św.
 10. Wspólna kompleta czyli modlitwa na zakończenie dnia w piątek po wieczornej Mszy św.
 11. Odwiedziny chorych: ks. Proboszcz w piątek od godz. 8.00, ks. Tadeusz w sobotę od godz. 8.30.
 12. Kancelaria Parafialna czynna w najbliższą sobotę w godz. 8.30 – 9.30, 10.40 – 11.30.
 13. Nauka przygotowująca do Chrztu św. dzieci dla rodziców i chrzestnych w sobotę o godz. 19.00 w naszym kościele.
 14. Kurs Przedmałżeński w Parafii pw. Najświętszego Serca Pana Jezusa w Żarach rozpocznie się w niedzielę 16 lutego Mszą św. o godz. 18.00. Spotkania codziennie do soboty o godz. 19.00.
 15. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej:

- „Gość Niedzielny“ (o powołaniach z Facebooka; o królu Władysławie Łokietku; przepis na dobre ciasteczka cynamonowe);

- „Niedziela“ (o Paulinach z Jasnej Góry; o prawie do odmówienia Komunii św.; o życiu w małżeństwie).

 1. Dziękujemy za posprzątanie kościoła. Msza św. w intencjach sprzątających zostanie odprawiona 23 marca o godz. 10.00. Sprzątanie naszej świątyni powierzamy, w sobotę od godz. 9.00, mieszkańcom ul. Paderewskiego z numerów 74, 76.
 2. Dziękujemy za ofiary złożone na tacę, za wszelką pomoc i życzliwość. W przyszłą niedzielę taca na potrzeby naszego kościoła.
 3. Wszystkim Parafianom i Gościom życzymy wielu łask Bożych na nowy tydzień, a Solenizantom i Jubilatom składamy serdeczne życzenia Bożego błogosławieństwa i opieki Najświętszej Maryi Panny oraz św. Józefa Oblubieńca.