1. Modlitwa różańcowa w intencji jedności wszystkich chrześcijan dzisiaj o godz. 17.15.
  2. Msza św. w intencjach polecanych św. Józefowi we wtorek o godz. 18.00. Przed Mszą św., o godz. 17.30, nowenna i różaniec tajemnic św. Józefa.
  3. PZC informuje, iż żywność w ramach Programu pomocy żywnościowej FEAD, dla osób skierowanych przez MOPS, będzie wydawana w najbliższą środę w godz. 16.00 – 17.00.
  4. Msza św. w intencjach polecanych Matce Bożej Nieustającej Pomocy w środę o godz. 18.00. Po Mszy św. nowenna do Matki Bożej.
  5. Adoracja Najświętszego Sakramentu w czwartek po Mszy św. wieczornej do godz. 19.30. W czasie adoracji okazja do Spowiedzi św.
  6. Msza św. z modlitwą o uzdrowienie zostanie odprawiona w czwartek o godz. 18.30 w kościele rektoralnym. Przepraszamy za mylne ogłoszenie w ubiegłą niedzielę.
  7. Koronka do Miłosierdzia Bożego przed Najświętszym Sakramentem w piątek o godz. 15.00.
  8. W tym tygodniu przypada ostatni piątek miesiąca. Msza św. w intencji Ojczyzny za wstawiennictwem bł. ks. Jerzego Popiełuszki w tym dniu o godz. 18.00. Zachęcamy, by w piątek ofiarować Panu Bogu post lub inne wyrzeczenie w intencji Ojczyzny.
  9. Nauka przygotowująca do Chrztu św. dzieci dla rodziców i chrzestnych w sobotę o godz. 19.00 w kościele pw. Miłosierdzia Bożego.
  10. Nabożeństwo ku czci Niepokalanego Serca Maryi w sobotę po Mszy św. o godz. 6.30.
  11. Odwiedziny chorych: ks. Adam w sobotę od godz. 8.00. Ks. Tadeusz będzie odwiedzał swoich chorych 08 lutego.
  12. Święto Ofiarowania Pańskiego przypada w przyszłą niedzielę. Poświęcenie świec na wszystkich Mszach św.
  13. Zmiana tajemnic różańcowych w przyszłą niedzielę po Mszy św. o godz. 8.30.
  14. Trwa wizyta duszpasterska. W tym tygodniu pragniemy odwiedzić mieszkańców następujących ulic:

- poniedziałek (od 15.30): ul. Wieniawskiego nr parzyste 2 – 10, ul. Wieniawskiego nr 3A, 3B, 13, 15;

- wtorek (od 15.30): ul. Wieniawskiego nr nieparzyste 17 - 41;

- środa (od 15.30): ul. Wieniawskiego nr nieparzyste 43 - 67;

- czwartek (od 15.30): ul. Wieniawskiego nr nieparzyste 69 – 77, ul Wieniawskiego nr 20, 20abc, 22, 24;

- piątek (od 15.30): ul. Wieniawskiego nr 26, 28, ul. Nowowiejskiego, ul. Lotników;

- sobota (od 14.00): ul. Broni Pancernej, ul. Przeładunkowa.

1. Kolęda uzupełniająca odbędzie się w 03 lutego (poniedziałek). Adresy prosimy zgłaszać w zakrystii.
  2. W okresie trwania kolędy Kancelaria Parafialna czynna tylko w sobotę.

- „Gość Niedzielny“ (o 75 rocznicy wyzwolenia obozu w Auschwitz; o nowej, głośnej książce z artykułem papieża Benedykta XVII; o potrzebie znajomości Pisma św.);

- „Niedziela“ (o tym, czy możliwy jest dialog z islamem; o religijności Polaków; jak chronić dzieci przed złymi treściami w internecie).

1. Dziękujemy za posprzątanie kościoła. Msza św. w intencjach sprzątających zostanie odprawiona 28 czerwca o godz. 8.30. Sprzątanie naszej świątyni powierzamy, w sobotę od godz. 9.00, mieszkańcom ul. Paderewskiego z numerów 70, 72.
  2. Dziękujemy za ofiary złożone na tacę, za wszelką pomoc i życzliwość. W przyszłą niedzielę taca na wsparcie zakonów kontemplacyjnych.
  3. Wszystkim Parafianom i Gościom życzymy wielu łask Bożych na nowy tydzień, a Solenizantom i Jubilatom składamy serdeczne życzenia Bożego błogosławieństwa i opieki Najświętszej Maryi Panny oraz św. Józefa Oblubieńca.