1. Nabożeństwo różańcowe w intencji rekolekcji adwentowych dzisiaj o godz. 17.15.
 2. Msza św. roratnia ku czci Matki Bożej od poniedziałku do soboty o godz. 6.30 (dzieci zapraszamy od poniedziałku do piątku). Na roraty zapraszamy wszystkich z lampionami.
 3. PZC zaprasza dzieci uczestniczące w roratach na śniadania roratnie – świeże bułeczki z masłem kakaowym, dżemem, pasztetem i serem oraz gorącą herbatę z sokiem malinowym. PZC zaprasza również chętnych do pomocy w przygotowywaniu śniadań i robieniu porządków po posiłkach do salki przy kościele od godz. 6.00.
 4. Msza św. w intencjach PZC i GWU w poniedziałek o godz. 18.00. Po Mszy św. spotkanie członków Zespołu.
 5. Nowenna i różaniec tajemnic św. Józefa we wtorek o godz. 17.30.
 6. Wspólne nieszpory w środę o godz. 17.40.
 7. Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy w środę po wieczornej Mszy św.
 8. Msza św. o powołania do służby Bożej i za powołanych w czwartek o godz. 18.00. Po Mszy św., do godz. 19.30, adoracja Najświętszego Sakramentu prowadzona przez Przyjaciół Paradyża. W czasie adoracji okazja do Spowiedzi św.
 9. Koronka do Miłosierdzia Bożego przed Najświętszym Sakramentem w piątek o godz. 15.00. W czasie Koronki będziemy się modlić w intencji potrzebujących nawrócenia. Po koronce adoracja Najświętszego Sakramentu do wieczornej Mszy św. z przerwą na dodatkową Mszę św. o godz. 16.30. Adoracja zakończy się odmówieniem Litanii do NSPJ i błogosławieństwem.
 10. Spowiedź z okazji I piątku w tym dniu w godz.: 15.30 – 16.30, 17.15 – 18.00.
 11. Msza św. z namaszczeniem olejem św. Mikołaja przywiezionym od jego grobu w piątek o godz. 18.00.
 12. Odwiedziny chorych: ks. Proboszcz w piątek od godz. 8.00; ks. Tadeusz i ks. Adam w sobotę od godz. 8.00.
 13. Nabożeństwo ku czci Niepokalanego Serca NMP w sobotę po porannej Mszy św.
 14. Spotkanie przygotowujące do Chrztu św. dla rodziców i chrzestnych w sobotę o godz. 19.00 w kościele pw. Miłosierdzia Bożego.
 15. W przyszłą niedzielę rozpoczynamy w naszej parafii rekolekcje adwentowe, które poprowadzi ks. mjr Tomasz Szefliński, proboszcz parafii wojskowej w Sulechowie. Dniem spowiedzi rekolekcyjnej będzie poniedziałek (09 XII).
 16. W przyszłą niedzielę obchodzimy uroczystość Niepokalanego Poczęcia NMP – Dzień Solidarności z Kościołem na Wschowie. Po Mszy św. będzie można złożyć ofiarę na pomoc temu Kościołowi. O pomoc w przeprowadzeniu zbiórki prosimy przedstawicieli grup parafialnych według stałego grafiku.
 17. Spotkanie kandydatów do bierzmowania z klas VII i ich rodziców w przyszłą niedzielę o godz. 18.00.
 18. Opłatki na stół wigilijny można nabywać w niedzielę po wszystkich Mszach św, a także w środę po wieczornej Mszy św. w salce przy kościele, w pozostałe dni tygodnia w zakrystii. Ofiary złożone z tej okazji będą przeznaczone na ubezpieczenie kościoła i budynków parafialnych.
 19. PZC rozprowadza świece Wigilijnego Dzieła Pomocy Dzieciom – ofiara za małą świecę 6 zł, za dużą 13 zł. Kwota 1,50 zł z każdej małej oraz 2 zł z każdej dużej świecy pozostaje do dyspozycji parafialnej Caritas, pozostała część ofiar przekazywana jest do Caritas diecezjalnej. Ofiary za świece zostaną przeznaczone, zarówno w parafii, jak i w diecezji, na pomoc dzieciom, m.in. na dofinansowanie wakacyjnego wypoczynku.
 20. PZC organizuje od poniedziałku do niedzieli włącznie, zbiórkę artykułów żywnościowych na świąteczny stół dla ubogich z naszej parafii. Gotowe produkty lub ofiary pieniężne na ich zakup będzie można składać w salce w kościele – w dni powszednie na pół godziny przed wieczorną Mszą św. i w przyszłą niedzielę przed każdą Mszą św. lub po niej. Świąteczna zbiórka żywności będzie prowadzona również w pobliskich marketach: ”Biedronka”, „Intermarche” oraz „Kaufland” w najbliższy piątek i sobotę. Chciejmy pamiętać o osobach będących w trudnej sytuacji materialnej i wesprzyjmy tę akcję.
 21. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej:

- „Gość Niedzielny“ (o ks. Dolindo; o filmie, który przemienia serca; o edukacji do miłości);

- „Niedziela“ (o małżeńskim adwencie; o cudzie wskrzeszenia dziecka; o tym, czy istnieje świętość bez Boga).

 1. Dziękujemy za posprzątanie kościoła. Msza św. w intencjach sprzątających zostanie odprawiona 08 marca o godz. 8.30. Sprzątanie naszej świątyni powierzamy, w sobotę od godz. 9.00, mieszkańcom ul. Kurpińskiego z numerów 40 i 42.
 2. Dziękujemy za ofiary złożone na tacę, za wszelką pomoc i życzliwość. W przyszłą niedzielę taca na potrzeby naszego kościoła.
 3. Wszystkim Parafianom i Gościom życzymy wielu łask od Boga, Który jest Miłością ogarniającą wszystkich ludzi, a Solenizantom i Jubilatom składamy serdeczne życzenia Bożego błogosławieństwa i opieki Niepokalanej Dziewicy Maryi oraz św. Józefa Oblubieńca.