1. Nabożeństwo różańcowe w intencji powołań i Seminarium Duchownego w Paradyżu dzisiaj o godz. 17.15.
 2. Kurs Przedmałżeński będzie trwał w Parafii pw. Wniebowzięcia NMP w dniach od poniedziałku do soboty. Spotkania codziennie o godz. 18.30 w sali na plebanii.
 3. Msza św. w intencjach polecanych św. Józefowi we wtorek o godz. 18.00. W czasie Mszy św. kazanie o św. Józefie – Głowie Najświętszej Rodziny. Przed Mszą św., o godz. 17.30 nowenna i różaniec tajemnic św. Józefa.
 4. Spotkanie wspólnoty „Mężczyźni św. Józefa” we wtorek o godz. 18.45.
 5. Wspólne nieszpory w środę o godz. 17.40.
 6. Msza św. w intencjach polecanych Matce Bożej Nieustającej Pomocy w środę o godz. 18.00. Po Mszy św. nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.
 7. Msza św. w intencjach Rodziny Serca Miłości Ukrzyżowanej w czwartek o godz. 18.00. Po Mszy św., do godz. 19.30, adoracja Najświętszego Sakramentu. W czasie adoracji okazja do Spowiedzi św.
 8. Koronka do Miłosierdzia Bożego przed Najświętszym Sakramentem w piątek o godz. 15.00. W czasie Koronki będziemy się modlić w intencji potrzebujących nawrócenia.
 9. Msza św. w intencji Ojczyzny za wstawiennictwem bł. Ks. Jerzego Popiełuszki w piątek o godz. 18.00. Po Mszy św. wspólna kompleta. Zachęcamy, aby w tym dniu ofiarować również Panu Bogu post w intencji Ojczyzny.
 10. Msza św. z modlitwą o uzdrowienie w czwartek o godz. 18.30 w kościele rektoralnym.
 11. Zmiana tajemnic różańcowych w przyszłą niedzielę na Mszy św. o godz. 8.30.
 12. Opłatki na stół wigilijny można nabywać w niedzielę po wszystkich Mszach św, a także w środę po wieczornej Mszy św. w salce przy kościele, w pozostałe dni tygodnia w zakrystii. Ofiary złożone z tej okazji będą przeznaczone na ubezpieczenie kościoła i budynków parafialnych.
 13. Od przyszłej niedzieli będzie można nabywać świece Wigilijnego Dzieła Pomocy Dzieciom, które będą rozprowadzane przez PZC.
 14. W zakrystii można nabywać cegiełki na ufundowanie koron dla ikony Matki Bożej Paradyskiej. Jej wizerunek znajduje się w kościele naszego seminarium duchownego.
 15. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej:

- „Gość Niedzielny“ (o Japonii – kraju, który odwiedził papież Franciszek; o pewnym sanktuarium maryjnym w Anglii; dodatek: kalendarz na rok 2020);

- „Niedziela“ (o Kościele – wspólnocie duchownych i świeckich; o papieskiej wizycie w Japonii i Tajlandii; o pochówkach dzieci nienarodzonych).

 1. Dziękujemy za posprzątanie kościoła. Msza św. w intencjach sprzątających zostanie odprawiona 06 stycznia o godz. 13.00. Sprzątanie naszej świątyni powierzamy, w sobotę od godz. 9.00, mieszkańcom ul. Kurpińskiego z numerów 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38.
 2. Dziękujemy za ofiary złożone na tacę, za wszelką pomoc i życzliwość.
 3. Wszystkim Parafianom i Gościom życzymy wielu łask od Boga, Który jest Miłością ogarniającą wszystkich ludzi, a Solenizantom i Jubilatom składamy serdeczne życzenia Bożego błogosławieństwa i opieki Niepokalanej Dziewicy Maryi oraz św. Józefa Oblubieńca.