1. Zapraszamy na ostatnie nabożeństwo wypominkowe za zmarłych dzisiaj o godz. 17.20. Msza św. w intencji zmarłych polecanych w tegorocznych wypominkach zostanie odprawiona w czwartek o godz. 18.00
  2. Spotkanie kandydatów do bierzmowania z klas VII w poniedziałek o godz. 18.00.
  3. Nowenna i różaniec tajemnic św. Józefa we wtorek o godz. 17.30.
  4. Wspólne nieszpory w środę o godz. 17.40.
  5. Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy w środę po wieczornej Mszy św.
  6. Msza św. w intencjach Wspólnoty Krwi Chrystusa w czwartek o godz. 18.00. W czwartek nie będzie adoracji Najświętszego Sakramentu.
  7. Koronka do Miłosierdzia Bożego przed Najświętszym Sakramentem w piątek o godz. 15.00. W czasie Koronki będziemy się modlić w intencji potrzebujących nawrócenia. Po Koronce adoracja Najświętszego Sakramentu w ciszy do godz. 16.45.
  8. Nabożeństwo do św. Rity, Patronki od spraw trudnych i beznadziejnych z błogosławieństwem róż i namaszczeniem olejem różanym w piątek o godz. 17.00. Intencje do wspólnej modlitwy można skladać do skrzynki przy ołtarzu bocznym. W czasie nabożeństwa okazja do Spowiedzi św. Po nabożeństwie Msza św. w intencjach polecanych wstawiennictwu św. Rity. Po Mszy św. wspólna kompleta.
  9. Ks. Proboszcz obchodzi w tym tygodniu swoje imieniny. Msza św. imieninowa w piątek o godz. 18.00.
  10. Spotkanie Wolontariatu Młodzieży w piątek o godz. 18.50.
  11. II Diecezjalne Spotkanie Kobiet odbędzie się w najbliższą sobotę w Babimoście. Szczegóły znajdują się w gablocie.
  12. Nauka przygotowująca do Chrztu św. dzieci dla rodziców i chrzestnych w sobotę o godz. 19.00 w kościele pw. Wniebowzięcia NMP.
  13. W przyszłą niedzielę będziemy obchodzić uroczystość Jezusa Chrystusa, Króla Wszechświata. Jest to święto patronalne Seminarium Duchownego w Paradyżu. Z tej okazji będziemy gościć w naszej parafii kleryka naszego seminarium, ks. diakona Pawła Mikołajczaka. Taca w przyszłą niedzielę będzie przeznaczona na wsparcie naszego seminarium.
  14. Spotkanie Przyjaciół Paradyża z ks. diakonem odbędzie się w przyszłą niedzielę po Mszy św. o godz. 8.30.
  15. Na prośbę parafian od przyszłej niedzieli będzie można nabyć opłatki na stół wigilijny.

- „Gość Niedzielny“ (wywiad z bohaterką filmu „Nieplanowane“ – Abby Johnson; o godnym końcu życia; o groźnych sektach);

- „Niedziela“ (o).

1. Dziękujemy za posprzątanie kościoła. Msza św. w intencjach sprzątających zostanie odprawiona 19 stycznia o godz. 8.30. Sprzątanie naszej świątyni powierzamy, w sobotę od godz. 9.00, mieszkańcom ul. Kurpińskiego z numerów 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20.
  2. Dziękujemy za ofiary złożone na tacę, za wszelką pomoc i życzliwość.
  3. Wszystkim Parafianom i Gościom życzymy wielu łask od Boga, Który jest Miłością ogarniającą wszystkich ludzi, a Solenizantom i Jubilatom składamy serdeczne życzenia Bożego błogosławieństwa i opieki Niepokalanej Dziewicy Maryi oraz św. Józefa Oblubieńca.