1. Dzisiaj przypada dzień solidarności z Kościołem w Potrzebie. Ofiary na wsparcie wspólnot Kościoła w świecie, a znajdującym w potrzebie, będziemy zbierać w przyszłą niedzielę po Mszach św. O pomoc w zebraniu ofiar prosimy przedstawicieli grup parafialnych.
  2. Zapraszamy na nabożeństwa wypominkowe za zmarłych dzisiaj i przez cały tydzień o godz. 17.20. W poniedziałek modlitwa za zmarłych z kartek, które nie posiadały daty lub wpłynęły z opóźnieniem.
  3. Ognisko Niepodległości, któremu będzie towarzyszyć recytacja poezji w wykonaniu aktora Macieja Jachowskiego, odbędzie się przy kościele Wniebowzięcia NMP dzisiaj o godz. 19.00.
  4. Msza św. w intencji Ojczyzny zostanie odprawiona w dniu Narodowego Święta Niepodległości, w poniedziałek o godz. 10.00. Po Mszy św. uroczystości przy pomniku Żołnierza Polskiego przy kościele.
  5. Litania do św. Józefa we wtorek o godz. 17.50.
  6. Msza św. z kazaniem o św. Józefie, który jest Troskliwym Obrońcą Chrystusa we wtorek o godz. 18.00.
  7. Spotkanie wspólnoty „Mężczyźni św. Józefa” we wtorek o godz. 18.45.
  8. Święto Pierwszych Męczenników Polski, patronów naszej diecezji przypada w środę. Zapraszamy do wspólnej modlitwy za nasz diecezjalny Kościół.
  9. Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy w środę o godz. 17.50.
  10. Wspólne nieszpory w środę po wieczornej Mszy św.
  11. Zapraszamy do wspólnej modlitwy o Boże Miłosierdzie dla nas, naszych rodzin i przyjaciół przy relikwiach Apostołów Miłosierdzia: św. Faustyny Kowalskiej, bł. Michała Sopoćko, św. Jana Pawła II w czwartek o godz. 18.00. Mszę św. odprawi i kazanie wygłosi Kustosz Sanktuarium Miłosierdzia Bożego w Świebodzinie ks. kan. Mariusz Kołodziej.
  12. Msza św. w intencji pielgrzymów w czwartek o godz. 18.00. Po Mszy św., do godz. 19.30, adoracja Najświętszego Sakramentu prowadzona przez grupę pielgrzymkową.
  13. Koronka do Miłosierdzia Bożego przed Najświętszym Sakramentem w piątek o godz. 15.00. W czasie Koronki będziemy się modlić w intencji potrzebujących nawrócenia.
  14. Msza św. z Komunią pod dwiema postaciami w piątek o godz. 18.00. Po Mszy św. wspólna kompleta.
  15. Msza św. w intencjach Radia Maryja, Telewizji Trwam i dzieł ewangelizacyjnych w sobotę o godz. 18.00. Po Mszy św. adoracja Najświetszego Sakramentu, którą poprowadzą: od godz. 18.50 Akcja Katolicka, od godz. 19.30 Rodzina Radia Maryja, od godz. 20.15 Żywy Różaniec. Adoracja zakończy się o godz. 21.00 Apelem Maryjnym.
  16. Nauka przygotowująca do Chrztu św. dzieci dla rodziców i chrzestnych w sobotę o godz. 19.00 w kościele Najświętszego Serca Pana Jezusa.

- „Gość Niedzielny“ (o współczesnych męczennikach; o celibacie kapłańskim; o budynkach polskiego parlamentu – nowa cena 6 zł);

- „Niedziela“ (o służbie Ojczyźnie w żołnierskim mundurze; o akcji „Gęsina św. Marcina“; o inicjatywie „Posiłki Maryi“).

1. Dziękujemy za posprzątanie kościoła. Sprzątanie naszej świątyni powierzamy, w sobotę od godz. 9.00, mieszkańcom ul. Kurpińskiego z numerów 1, 2, 4.
  2. Dziękujemy za ofiary złożone na tacę, za wszelką pomoc i życzliwość.
  3. Wszystkim Parafianom i Gościom życzymy wielu łask od Boga, Który jest Miłością ogarniającą wszystkich ludzi, a Solenizantom i Jubilatom składamy serdeczne życzenia Bożego błogosławieństwa i opieki Niepokalanej Dziewicy Maryi oraz św. Józefa Oblubieńca.