1. Rodzina Serca Miłości Ukrzyżowanej zaprasza na adorację Najświętszego Sakramentu przeżywaną w ciszy, która rozpocznie się dzisiaj po Mszy św. o godz. 13.00 i potrwa do nabożeństwa różańcowego. Wspólna Koronka do Miłosierdzia Bożego o godz. 15.00.
 2. Modlitwa różańcowa w intencji nauczycieli i pracowników służby zdrowia z okazji przypadających w tym tygodniu ich świąt, prowadzona przez członków Żywego Różańca, dzisiaj o godz. 17.15.
 3. Zapraszamy na nabożeństwa różańcowe ku czci Maryi Panny, Królowej Różańca św. Nabożeństwa będą odprawiane od poniedziałku do soboty o godz. 17.20.
 4. Nabożeństwo różańcowe dla dzieci z Komunią św. we wtorek i piątek o godz. 16.30.
 5. Spotkanie kandydatów do bierzmowania z klas VII w poniedziałek o godz. 18.00.
 6. Litania do św. Józefa we wtorek i Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy w środę w czasie nabożeństwa różańcowego.
 7. W środę przypada rocznica wyboru św. Jana Pawła II na Stolicę Piotrową. W czasie nabożeństwa różańcowego będziemy się modlić o zachowania dziedzictwa, które nam przekazał oraz o obfite łaski za jego wstawiennictwem.
 8. Msza św. w intencjach Radia Maryja, Telewizji Trwam i dzieł ewangelizacyjnych, a także w intencjach Wspólnoty Krwi Chrystusa w środę o godz. 18.00. Po Mszy św. rozpocznie się adoracja Najświętszego Sakramentu. Na początku adoracji wspólne nieszpory, a po nich adorację poprowadzą: od godz. 19.00 Wspólnota Krwi Chrystusa, od godz. 19.40 Rodzina Radia Maryja, od godz. 20.20 Żywy Różaniec. Adoracja zakończy się o godz. 21.00 Apelem Maryjnym. W godz.: 19.00 – 20.30 okazja do Spowiedzi św.
 9. Adoracji Najświętszego Sakramentu w czwartek nie będzie.
 10. Koronka do Miłosierdzia Bożego przed Najświętszym Sakramentem w piątek o godz. 15.00. W czasie Koronki modlić się będziemy w intencji osób potrzebujących nawrócenia, których imiona, wypisane na karteczkach, będzie można składać przed Koronką do koszyczka znajdującego się przed ołtarzem.
 11. Msza św. z Komunią pod dwiema postaciami w piątek o godz. 18.00. Po Mszy św. wspólna kompleta (modlitwa brewiarzowa na zakończenie dnia).
 12. Nauka przygotowująca do Chrztu św. dzieci dla rodziców i chrzestnych w sobotę o godz. 19.00 w kościele NSPJ.
 13. Na stoliku, przy wejściu do prezbiterium są wyłożone kartki na tegoroczne wypominki. Każda z nich posiada datę nabożeństwa, w czasie którego imiona zmarłych z kartki zostaną wyczytane i włączone do wspólnej modlitwy. Prosimy nie zabierać kartek na zapas i wypełniać je czytelnie, podając imiona zmarłych w mianowniku, a nazwiska wielkimi literami.
 14. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej:

- „Gość Niedzielny“ (o zakonnicach z Chin; o demokracji według Jana Pawła II; o Paoli Bonzi – kobiecie chroniącej życie dzieci nienarodzonych);

- „Niedziela“ (o dziedzictwie Jana Pawła II; o ks. Jerzym Popiełuszko; o ks. kard. Stefanie Wyszyńskim).

 1. Dziękujemy za posprzątanie kościoła. Msza św. w intencji sprzątających zostanie odprawiona 12 stycznia o godz. 8.30. Sprzątanie naszego kościoła powierzamy, w sobotę od godz. 9.00, mieszkańcom ul. Wieniawskiego z nr 20, 20a, 20b, 20c, 22, 24, 26, 28.
 2. Dziękujemy za ofiary złożone na tacę, za wszelką pomoc i życzliwość. Dzisiaj po Mszy św. można złożyć ofiary do puszki na wsparcie zdolnej młodzieży w ramach Fundacji Dzieło Nowego Tysiąclecia.
 3. Wszystkim Parafianom i Gościom życzymy wielu łask od Boga, Który jest Miłością ogarniającą wszystkich ludzi, a Solenizantom i Jubilatom składamy serdeczne życzenia Bożego błogosławieństwa i opieki Niepokalanej Dziewicy Maryi oraz św. Józefa Oblubieńca.