1. Modlitwa różańcowa w członków Żywego Różańca dzisiaj o godz. 17.15.
 2. Zapraszamy na nabożeństwa różańcowe ku czci Maryi Panny, Królowej Różańca św. Nabożeństwa będą od poniedziałku do soboty o godz. 17.20, w niedzielę o godz. 17.15.
 3. Nabożeństwo różańcowe dla dzieci z Komunią św. we wtorek i piątek o godz. 16.30.
 4. Spotkanie członków PZC w poniedziałek po wieczornej Mszy św.
 5. Litania do św. Józefa we wtorek i Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy w środę w czasie nabożeństwa różańcowego.
 6. Msza św. z kazaniem o św. Józefie, który jest Przeczystym Stróżem Dziewicy, we wtorek o godz. 18.00.
 7. Spotkanie grupy Mężczyzn św. Józefa we wtorek o godz. 18.45 w Sali na plebanii
 8. Wspólne nieszpory w środę po Mszy św. o godz. 18.00.
 9. Msza św. w intencji pielgrzymów w czwartek o godz. 18.00. Po Mszy św., do godz. 19.30, adoracja Najświętszego Sakramentu prowadzona przez grupę pielgrzymkową. W czasie adoracji okazja do Spowiedzi św.
 10. Koronka do Miłosierdzia Bożego przed Najświętszym Sakramentem w piątek o godz. 15.00. W czasie Koronki modlić się będziemy w intencji osób potrzebujących nawrócenia, których imiona, wypisane na karteczkach, będzie można składać przed Koronką do koszyczka znajdującego się przed ołtarzem.
 11. Msza św. z Komunią pod dwiema postaciami w piątek o godz. 18.00. Po Mszy św. wspólna kompleta (modlitwa brewiarzowa na zakończenie dnia).
 12. Nauka przygotowująca do Chrztu św. dzieci dla rodziców i chrzestnych w sobotę o godz. 19.00 w naszym kościele.
 13. W przyszłą niedzielę będziemy obchodzić XIX Dzień Papieski. Po Mszach św. będzie można złożyć ofiarę na Fundusz Stypendialny wspierający zdolną młodzież.
 14. W ramach akcji „Pola Nadziei“ przedstawiciele żarskiego Hospicjum św. Brata Alberta będą dzisiaj po Mszach św. o godz. 8.30, 10.00, 11.30 i 13.00 rozprowadzać cebulki żonkili. Dochód jest przeznaczony na wsparcie działalności hospicjum, dzięki któremu osoby chore będą mogły otrzymać właściwą pomoc.
 15. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej:

- „Gość Niedzielny“ (o Europejskich Spotkaniach Młodych we Wrocławiu; o modlitwie różańcowej; wspomnienie o śp. Janie Kobuszewskim);

- „Niedziela“ (o sile modlitwy różańcowej; o dniu dziecka utraconego; o konieczności wiary w diabła).

 1. Dziękujemy za posprzątanie kościoła. Msza św. w intencji sprzątających zostanie odprawiona 19 stycznia o godz. 13.00. Sprzątanie naszego kościoła powierzamy, w sobotę od godz. 9.00, mieszkańcom ul. Wieniawskiego z nr 2, 4, 6, 8, 10.
 2. Dziękujemy za ofiary złożone na tacę, za wszelką pomoc i życzliwość. W przyszłą niedzielę taca na potrzeby naszego kościoła.
 3. Wszystkim Parafianom i Gościom życzymy wielu łask od Boga, Który jest Miłością ogarniającą wszystkich ludzi, a Solenizantom i Jubilatom składamy serdeczne życzenia Bożego błogosławieństwa i opieki Niepokalanej Dziewicy Maryi oraz św. Józefa Oblubieńca.