1. Modlitwa różańcowa w intencji misji, prowadzona przez członków Żywego Różańca, dzisiaj o godz. 17.15.
  2. We wtorek rozpoczynamy nabożeństwa różańcowe ku czci Maryi Panny, Królowej Różańca św. Nabożeństwa od poniedziałku do soboty o godz. 17.20, w niedzielę o godz. 17.15.
  3. Nabożeństwo różańcowe dla dzieci z Komunią św. we wtorek o godz. 16.30, natomiast w piątek o godz. 16.30 Msza św. z okazji I piątku z różańcem dla dzieci.
  4. Litania do św. Józefa we wtorek i Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy w środę w czasie nabożeństwa różańcowego.
  5. Wspólne nieszpory w środę po Mszy św. o godz. 18.00.
  6. Msza św. powołania kapłańskie, zakonne, misyjne i za powołanych w czwartek o godz. 18.00. Po Mszy św., do godz. 19.30, adoracja Najświętszego Sakramentu prowadzona przez Przyjaciół Paradyża. W czasie adoracji okazja do Spowiedzi św. Spotkanie Przyjaciół Paradyża w środę po nieszporach w sali na plebanii.
  7. Koronka do Miłosierdzia Bożego przed Najświętszym Sakramentem w piątek o godz. 15.00. W czasie Koronki modlić się będziemy w intencji osób potrzebujących nawrócenia, których imiona, wypisane na karteczkach, będzie można składać przed Koronką do koszyczka znajdującego się przed ołtarzem.
  8. Po Koronce adoracja Najświętszego Sakramentu do rozpoczęcia Mszy św. o godz. 16.30, a następnie po Mszy św. do godz. 18.00.
  9. Okazja do Spowiedzi św. w I piątek miesiąca w godz. 15.30 – 16.30 i 17.15 – 18.00.
  10. Msza św. z Komunią pod dwiema postaciami w piątek o godz. 18.00. Po Mszy św. wspólna kompleta (modlitwa brewiarzowa na zakończenie dnia).
  11. Odwiedziny chorych: ks. Proboszcz w piątek od godz. 8.00, ks. Adam i ks. Tadeusz w sobotę od godz. 8.00.
  12. Nabożeństwo ku czci Niepokalanego Serca Maryi w sobotę po Mszy św. o godz. 6.30.
  13. Zapraszamy na doroczną Pielgrzymkę Żywego Różańca do Rokitna, która odbędzie się w najbliższą sobotę. Wyjazd o godz. 8.00. Powrót ok. godz. 17.00. Koszt 35 zł. Zapisy w zakrystii.
  14. Kancelaria Parafialna będzie czynna w sobotę wyjątkowo w godz. 10.00 – 11.00.
  15. Nauka przygotowująca do Chrztu św. dzieci dla rodziców i chrzestnych w sobotę o godz. 19.00 w kościele Miłosierdzia Bożego.
  16. Zmiana tajemnic różańcowych w przyszłą niedzielę na Mszy św. o godz. 8.30.
  17. W ramach akcji „Pola Nadziei“ przedstawiciele żarskiego Hospicjum św. Brata Alberta będą w przyszłą niedzielę po Mszach św. o godz. 8.30, 10.00, 11.30 i 13.00 rozprowadzać cebulki żonkili. Dochód jest przeznaczony na wsparcie działalności hospicjum, dzięki któremu osoby chore będą mogły otrzymać właściwą pomoc.
  18. Msza św. odpustowa ku czci Matki Bożej Różańcowej w kaplicy przy pl. Inwalidów w przyszłą niedzielę o godz. 16.00. Nie będzie Mszy św. o godz. 9.00.
  19. PZC rozprowadza kalendarze diecezjalne na rok 2020: wielostronicowe w cenie 5 zł i jednokartkowe w cenie 2 zł. Nabywając te kalendarze wspieramy ludzi znajdujących się w potrzebie.

- „Gość Niedzielny“ (o sanktuarium Matki Bożej Różańcowej w Pompejach; o Margaretkach – pomocy dla kapłanów; o biblijnych miejscach w Jordanii);

- „Niedziela“ (o Polakach ze Wschodu; o świętych Patronkach Europy; o migrantach).

1. Dziękujemy za posprzątanie kościoła. Msza św. w intencji sprzątających zostanie odprawiona 12 stycznia o godz. 11.30. Sprzątanie naszego kościoła powierzamy, w sobotę od godz. 9.00, mieszkańcom ul. Wieniawskiego z nr 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51.
  2. Dziękujemy za ofiary złożone na tacę, za wszelką pomoc i życzliwość.
  3. Wszystkim Parafianom i Gościom życzymy wielu łask od Boga, Który jest Miłością ogarniającą wszystkich ludzi, a Solenizantom i Jubilatom składamy serdeczne życzenia Bożego błogosławieństwa i opieki Niepokalanej Dziewicy Maryi oraz św. Józefa Oblubieńca.