1. Dzisiaj przypada 22 dzień miesiąca. Nabożeństwo ku czci św. Rity z poświęceniem róż i namaszczeniem olejem różanym dzisiaj o godz. 17.00. Intencje do wspólnej modlitwy można składać do skrzynki znajdującej się przy ikonach. Po nabożeństwie, o godz. 18.00, Msza św. w intencjach polecanych wstawiennictwu Świętej.
 2. Msza św. w intencjach polecanych w tym miesiącu wstawiennictwu św. Józefa we wtorek o godz. 18.00. W czasie Mszy św. nauka o św. Józefie, który jest Światłem Patriarchów. Przed Mszą św., o godz. 17.30 nowenna i różaniec tajemnic św. Józefa.
 3. Wspólne nieszpory w środę o godz. 17.40.
 4. Msza św. w intencjach polecanych w tym miesiącu wstawiennictwu Matki Bożej Nieustającej Pomocy w środę o godz. 18.00. Po Mszy św. nabożeństwo nowenny.
 5. Spotkanie liderów grup parafialnych w środę po nowennie w sali na plebanii.
 6. Msza św. w intencjach Rodziny Serca Miłości Ukrzyżowanej w czwartek o godz. 18.00. Po Mszy św., do godz. 19.30, adoracja Najświętszego Sakramentu prowadzona przez członków wspólnoty. W czasie adoracji okazja do Spowiedzi św.
 7. Msza św. z modlitwą o uzdrowienie w kościele rektoralnym w czwartek o godz. 18.30.
 8. Koronka do Miłosierdzia Bożego przed Najświętszym Sakramentem w piątek o godz. 15.00. W czasie Koronki modlić się będziemy w intencji osób potrzebujących nawrócenia, których imiona, wypisane na karteczkach, będzie można składać przed Koronką do koszyczka znajdującego się przed ołtarzem.
 9. Msza św. w intencji Ojczyzny z Komunią św. pod dwiema postaciami w piątek o godz. 18.00. Po Mszy św. wspólna kompleta (modlitwa na zakończenie dnia). Msze św. w intencji Ojczyzny będą odprawiane w ostatni piątek miesiąca. Zachęcamy, by w tym dniu podjąć post i ofiarować go w intencji błogosławieństwa Bożego dla Polski.
 10. Zapraszamy na spotkanie dla mężczyzn, którzy chcieliby należeć do wspólnoty św. Józefa w piątek po komplecie (o godz. 18.50) w sali na plebanii.
 11. Nauka przygotowująca do Chrztu św. dzieci dla rodziców i chrzestnych w sobotę o godz. 19.00 w kościele Wniebowzięcia NMP.
 12. Nasze parafialne „Kino z duszą“ zaprasza na projekcję filmu „All saints“ w przyszłą niedzielę o godz. 19.00. Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc, prosimy o zapisywanie się na projekcję w zakrystii.
 13. Zapraszamy na doroczną Pielgrzymkę Żywego Różańca do Rokitna, która odbędzie się w sobotę, 5 października. Wyjazd o godz. 8.00. Powrót ok. godz. 17.00. Koszt 35 zł. Zapisy w zakrystii.
 14. Od dziś PZC rozprowadza kalendarze diecezjalne na rok 2020: wielostronicowe w cenie 5 zł i jednokartkowe w cenie 2 zł. Nabywając te kalendarze wspieramy ludzi znajdujących się w potrzebie.
 15. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej:

- „Gość Niedzielny“ (o zbrodni katyńskiej; o najstarszej polskiej świątyni w Rzymie; o burzącej się krwi św. Januarego z Neapolu);

- „Niedziela“ (o miłości w małżeństwie; o tym, co warto wiedzieć o alkoholizmie; o górze Mojżesza).

 1. Dziękujemy za posprzątanie kościoła. Msza św. w intencji sprzątających zostanie odprawiona 29 grudnia o godz. 13.00. Sprzątanie naszego kościoła powierzamy, w sobotę od godz. 9.00, mieszkańcom ul. Wieniawskiego z nr 25, 27, 29, 31, 33, 35.
 2. Dziękujemy za ofiary złożone na tacę, za wszelką pomoc i życzliwość. W przyszłą niedzielę po Mszach św. będzie można złożyć ofiarę do puszki na potrzeby KUL i Instytutu Filozoficzno-Teologicznego w Zielonej Górze.
 3. Wszystkim Parafianom i Gościom życzymy wielu łask od Boga, który jest Miłością i Przebaczeniem, a Solenizantom i Jubilatom składamy serdeczne życzenia Bożego błogosławieństwa i opieki Niepokalanej Dziewicy Maryi oraz św. Józefa Oblubieńca.