1. Zapraszamy na modlitwę różańcową w intencji Ojczyzny dzisiaj o godz. 17.15.
 2. Msza św. w intencjach Radia Maryja, Telewizji Trwam i dzieł ewangelizacyjnych w poniedziałek o godz. 18.00. Po Mszy św. adoracja Najświętszego Sakramentu, którą poprowadzą: od godz. 18.45 Akcja Katolicka, od godz. 19.30 Rodzina Radia Maryja, od godz. 20.15 Żywy Różaniec. Adorację zakończy Apel Maryjny o godz. 21.00.
 3. We wtorek przypada rocznica sowieckiej agresji na Polskę. Pamiętajmy o tych, którzy oddali swe życie za wolność Ojczyzny.
 4. Nowenna i różaniec tajemnic św. Józefa we wtorek o godz. 17.30.
 5. Kancelaria Parafialna będzie czynna w środę wyjątkowo w godz. 16.30 – 17.30.
 6. Wspólne nieszpory w środę o godz. 17.40.
 7. Spotkanie kandydatów do bierzmowania z klas VII w środę o godz. 18.00.
 8. W środę przypada święto św. Stanisława Kostki. Jest to dzień imienin ks. kan. Stanisława Pojnara. Czcigodny Solenizant odprawi Mszę św. w tym dniu o godz. 18.00. Niech będzie to dla nas okazją do modlitwy i złożenia życzeń.
 9. Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy w środę po wieczornej Mszy św.
 10. Msza św. w intencjach Wspólnoty Krwi Chrystusa w czwartek o godz. 18.00. Po Mszy św., do godz. 19.30, adoracja Najświętszego Sakramentu prowadzona przez członków wspólnoty. W czasie adoracji okazja do Spowiedzi św.
 11. Koronka do Miłosierdzia Bożego przed Najświętszym Sakramentem w piątek o godz. 15.00. W czasie Koronki modlić się będziemy w intencji osób potrzebujących nawrócenia, których imiona osób, wypisane na karteczkach, będzie można składać przed Koronką do koszyczka znajdującego się przed ołtarzem.
 12. Przygotowanie do przyjęcia Sakramentu Bierzmowania dla osób po 21 roku życia rozpocznie się w kościele rektoralnym w najbliższy piątek o godz. 18.00.
 13. Nauka przygotowująca do Chrztu św. dzieci dla rodziców i chrzestnych w sobotę o godz. 19.00 w kościele NSPJ.
 14. Serdecznie zapraszamy na Pielgrzymkę mężczyzn do Sanktuarium Pierwszych Męczenników Polski w Międzyrzeczu w najbliższą sobotę. Szczegóły i zapisy u ks. Adama.
 15. Za tydzień przypada 22 dzień miesiąca. Nabożeństwo ku czci św. Rity z poświęceniem róż i namaszczeniem olejem różanym w przyszłą niedzielę o godz. 17.00. Intencje do wspólnej modlitwy można składać do skrzynki znajdującej się przy ikonach. Po nabożeństwie, o godz. 18.00, Msza św. w intencjach polecanych wstawiennictwu Świętej.
 16. Nasze parafialne „Kino z duszą“ zaprasza na projekcję filmu „All saints“ w niedzielę, 29 września, o godz. 19.00. Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc, prosimy o zapisywanie się na projekcję w zakrystii.
 17. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej:

- „Gość Niedzielny“ (o krzyżu św. i jego relikwiach; o domu za Spiżową Bramą czyli o Watykanie inaczej; o tym, jak zdrowo się odżywiać);

- „Niedziela“ (o zawodzie dziennikarza w wywiadzie z Krzysztofem Ziemcem; o „fajnej“ Mszy św.; o napaści Rosji Sowieckiej na Polskę).

 1. Dziękujemy za posprzątanie kościoła. Msza św. w intencji sprzątających zostanie odprawiona 29 grudnia o godz. 8.30. Sprzątanie naszego kościoła powierzamy, w sobotę od godz. 9.00, mieszkańcom ul. Wieniawskiego z nr 17, 19, 21, 23.
 2. Dziękujemy za ofiary złożone na tacę, za wszelką pomoc i życzliwość. W przyszłą niedzielę taca na potrzeby diecezji i Seminarium Duchownego w Paradyżu
 3. Wszystkim Parafianom i Gościom życzymy wielu łask od Boga, który jest Miłością i Przebaczeniem, a Solenizantom i Jubilatom składamy serdeczne życzenia Bożego błogosławieństwa i opieki Niepokalanej Dziewicy Maryi oraz św. Józefa Oblubieńca.