1. Zapraszamy na modlitwę różańcową w intencji uczniów, rodziców i nauczycieli o bł. Boże w nowym roku szkolnym dzisiaj o godz. 17.15.
 2. Msza św. na rozpoczęcie roku szkolnego w poniedziałek o godz. 8.00. Zapraszamy serdecznie uczniów, rodziców, dziadków i nauczycieli.
 3. Msza św. w intencji członków PZC i GWU w poniedziałek o godz. 18.00. Po Mszy św. spotkanie w sali na plebanii.
 4. Nowenna i różaniec tajemnic św. Józefa we wtorek o godz. 17.30.
 5. Wspólne nieszpory w środę o godz. 17.40.
 6. Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy w środę po wieczornej Mszy św.
 7. Spotkanie Przyjaciół Paradyża w środę po nowennie w sali na plebanii. Zachęcamy naszych Parafian do włączenia się w dzieło modlitewnej troski o powołania do służby Bożej w Kościele.
 8. Msza św. w intencji powołań kapłańskich, zakonnych i misyjnych, a także za kapłanów i osoby życia konsekrowanego w czwartek o godz. 18.00. Po Mszy św., prowadzona przez Przyjaciół Paradyża, adoracja Najświętszego Sakramentu do godz. 19.30. W czasie adoracji okazja do Spowiedzi św.
 9. Koronka do Miłosierdzia Bożego przed Najświętszym Sakramentem w piątek o godz. 15.00. W czasie Koronki modlić się będziemy o nawrócenie grzeszników. Imiona osób potrzebujących tej modlitwy, wypisane na karteczkach, będzie można składać przed Koronką do koszyczka znajdującego się przed ołtarzem. Po zakończeniu Koronki adoracja Najświętszego Sakramentu w ciszy do Mszy św. o godz. 16.30 i po niej do godz. 17.45. Na zakończenie adoracji Litania do NSPJ.
 10. Okazja do Spowiedzi św. w I piątek miesiąca w godz. 15.30 – 16.30, 17.15 – 18.00.
 11. Nabożeństwo ku czci Niepokalanego Serca Maryi w sobotę po porannej Mszy św.
 12. Odwiedziny chorych: ks. Proboszcz w piątek od godz. 8.00, ks. Tadeusz i ks. Adam w sobotę od godz. 8.30.
 13. Nauka przygotowująca do Chrztu św. dzieci dla rodziców i chrzestnych w sobotę o godz. 19.00 w kościele Miłosierdzia Bożego.
 14. Poświęcenie tornistrów i przyborów szkolnych w przyszłą niedzielę na Mszy św. o godz. 13.00.
 15. Spotkanie organizacyjne dzieci klas III i ich rodziców dotyczące przygotowania do I Komunii św. w przyszłą niedzielę po Mszy św. o godz. 13.00.
 16. Kurs Przedmałżeński rozpocznie się w parafii Miłosierdzia Bożego w przyszłą niedzielę Mszą św. o godz. 18.00. Trwać będzie przez tydzień. Nauki będą głoszone każdego dnia o godz. 18.45.
 17. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej:

- „Gość Niedzielny“ (o kobiecie, która „w nogach ma 30 tys. km“; o Festiwalu „Muzyka w Raju“; o pielgrzymce papieża do Iraku);

- „Niedziela“ (o rocznicy wybuchu II wojny światowej; o niełatwym przebaczaniu; o cierpieniu).

 1. Dziękujemy za posprzątanie kościoła. Msza św. w intencji sprzątających zostanie odprawiona 08 grudnia o godz. 11.30. Sprzątanie naszego kościoła powierzamy, w sobotę od godz. 9.00, mieszkańcom ul. 17 lutego.
 2. Dziękujemy za ofiary złożone na tacę, za wszelką pomoc i życzliwość. W przyszłą niedzielę taca na potrzeby naszego kościoła.
 3. Wszystkim Parafianom i Gościom życzymy wielu łask od Boga, który jest Miłością i Przebaczeniem, a Solenizantom i Jubilatom składamy serdeczne życzenia Bożego błogosławieństwa i opieki Niepokalanej Dziewicy Maryi oraz św. Józefa Oblubieńca.