1. Zapraszamy na modlitwę różańcową w intencji trzeźwości, prowadzoną przez wspólnotę Żywego Różańca, dzisiaj o godz. 17.15.
 2. W poniedziałek przypada uroczystość NMP Częstochowskiej. Msza św. w intencji dziękczynnej za plony ziemi o godz. 18.00. Na tę Mszę św. zapraszamy szczególnie tych, którzy posiadają ogródki. Zachęcamy, aby na tę Mszę św. przybyć z koszyczkiem wypełnionym owocami i warzywami, które zostaną poświęcone.
 3. Nowenna i różaniec tajemnic św. Józefa we wtorek o godz. 17.30.
 4. W środę przypada wspomnienie św. Augustyna. Msza św. w intencji o nawrócenie trwających w grzechach w tym dniu o godz. 18.00. Imiona tych osób do włączania w intencję Mszy św. można podać, zapisane na karteczkach, przed Mszą św. w zakrystii. Zostaną one odczytane na początku Mszy św.
 5. Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy w środę po wieczornej Mszy św.
 6. Kancelaria Parafialna w środę, z powodu prac remontowych, będzie nieczynna.
 7. Msza św. w intencjach Rodziny Serca Miłości Ukrzyżowanej w czwartek o godz. 18.00. Po Mszy św. adoracja Najświętszego Sakramentu do godz. 19.30. W czasie adoracji okazja do Spowiedzi św.
 8. Koronka do Miłosierdzia Bożego przed Najświętszym Sakramentem w piątek o godz. 15.00. W czasie Koronki modlić się będziemy o nawrócenie grzeszników. Imiona osób potrzebujących tej modlitwy, wypisane na karteczkach, będzie można składać przed Koronką do koszyczka znajdującego się przed ołtarzem.
 9. Zmiana tajemnic różańcowych w przyszłą niedzielę na Mszy św. o godz. 8.30.
 10. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej:

- „Gość Niedzielny“ (o zagrożonej tajemnicy Spowiedzi św.; o cudach na Jasnej Górze; o nawracaniu się św. Augustyna);

- „Niedziela“ (o Maryi z Jasnej Góry; o drobnej świętej o wielkim sercu – Matce Teresie z Kalkuty; o mężnym, 15-letnim Jakubie).

 1. Dziękujemy za posprzątanie kościoła. Msza św. w intencji sprzątających zostanie odprawiona 06 listopada o godz. 18.00. Sprzątanie naszego kościoła powierzamy, w sobotę od godz. 9.00, mieszkańcom ul. Kazimierza Wlk.
 2. Dziękujemy za ofiary złożone na tacę, za wszelką pomoc i życzliwość.
 3. Wszystkim Parafianom i Gościom życzymy wielu łask od Boga, który jest Miłością i Przebaczeniem, a Solenizantom i Jubilatom składamy serdeczne życzenia Bożego błogosławieństwa i opieki Niepokalanej Dziewicy Maryi oraz św. Józefa Oblubieńca.