1. Zapraszamy na modlitwę różańcową o szacunek i miłość w rodzinie, prowadzoną przez wspólnotę Żywego Różańca, dzisiaj o godz. 17.15.
  2. Nowenna i różaniec tajemnic św. Józefa we wtorek o godz. 17.30.
  3. Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy w środę po wieczornej Mszy św.
  4. Nabożeństwo do św. Rity, Patronki od spraw trudnych i beznadziejnych z błogosławieństwem róż i namaszczeniem olejem różanym w czwartek o godz. 17.00. Intencje do wspólnej modlitwy można składać do skrzynki przy ikonach. W czasie nabożeństwa okazja do Spowiedzi św. Po nabożeństwie Msza św. w intencjach polecanych wstawiennictwu św. Rity.
  5. Koronka do Miłosierdzia Bożego przed Najświętszym Sakramentem w piątek o godz. 15.00. W czasie Koronki modlić się będziemy o nawrócenie grzeszników. Imiona osób potrzebujących tej modlitwy, wypisane na karteczkach, będzie można składać przed Koronką do koszyczka znajdującego się przed ołtarzem.
  6. Nauka dla rodziców i chrzestnych przygotowująca do Chrztu św. dzieci w sobotę o godz. 19.00 w kościele Wniebowzięcia NMP.
  7. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej:

- „Gość Niedzielny“ ( o papieżu i dziennikarzach, o dominikaninie ojcu Łukaszu Popko, który trafił z Grabika do Krakowa a później do Jerozolimy);

- „Niedziela“ (o modlitewnym alercie „Polska pod krzyżem“,  o obywatelskich zatrzymaniach pijanych kierowców, o wyprawach ojcowskich w Nowogrodzie Bobrzańskim).

  1. Dziękujemy za posprzątanie kościoła. Msza św. w intencji sprzątających zostanie odprawiona 10 listopada o godz. 18.00. Sprzątanie naszego kościoła powierzamy, w sobotę od godz. 9.00, mieszkańcom ul. Lotników i ul. Strzelców.
  2. Dziękujemy za ofiary złożone na tacę, za wszelką pomoc i życzliwość.
  3. Wszystkim Parafianom i Gościom życzymy wielu łask od Boga, który jest pełen Miłosierdzia, a Solenizantom i Jubilatom składamy serdeczne życzenia Bożego błogosławieństwa i opieki Niepokalanej Dziewicy Maryi oraz św. Józefa Oblubieńca.