1. Zapraszamy na modlitwę różańcową o deszcz dla ziemi, prowadzoną przez wspólnotę Żywego Różańca, dzisiaj o godz. 17.15.
 2. Nowenna i różaniec tajemnic św. Józefa we wtorek o godz. 17.30.
 3. Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy w środę po wieczornej Mszy św.
 4. Uroczystość Wniebowzięcia NMP przypada w czwartek. Msze św. w tym dniu: w kościele parafialnym o godz. 7.00, 8.30, 10.00, 11.30 i 18.00. Nie będzie w tym dniu Mszy św. o godz. 13.00. Msza św. o godz. 18.00 w intencjach Wspólnoty Krwi Chrystusa. W czasie Mszy św. poświęcenie ziół i kwiatów. Taca zebrana w tym dniu zostanie przeznaczona na pomoc uboższym parafiom naszej diecezji.
 5. Msza św. w intencji Ojczyzny i Żołnierzy Wojska Polskiego z udziałem wojska i władz samorządowych w czwartek o godz. 11.30.
 6. Msza św. odpustowa w kościele Wniebowzięcia NMP w czwartek o godz. 12.00.
 7. W piątek przypada dzień imienin ks. Biskupa Stefana Regmunta. Msza św. w intencji ks. Biskupa w sobotę o godz. 6.30.
 8. Koronka do Miłosierdzia Bożego przed Najświętszym Sakramentem w piątek o godz. 15.00. W czasie Koronki modlić się będziemy o nawrócenie grzeszników. Imiona osób potrzebujących tej modlitwy, wypisane na karteczkach, będzie można składać przed Koronką do koszyczka znajdującego się przed ołtarzem.
 9. Msza św. w intencji Radia Maryja, Telewizji Trwam i dzieł ewangelizacyjnych w czwartek o godz. 18.00. Po Mszy św. adoracja Najświętszego Sakramentu, którą poprowadzą: od godz. 18.50 Wspólnota Krwi Chrystusa, od godz. 19.30 Rodzina Radia Maryja, od godz. 20.15 Żywy Różaniec. Adoracja zakończy się o godz. 21.00 Apelem Maryjnym.
 10. Nauka dla rodziców i chrzestnych przygotowująca do Chrztu św. dzieci w sobotę o godz. 19.00 w kościele NSPJ.
 11. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej:

- „Gość Niedzielny“;

- „Niedziela“.

 1. Dziękujemy za posprzątanie kościoła. Msza św. w intencji sprzątających zostanie odprawiona 29 września o godz. 11.30. Sprzątanie naszego kościoła powierzamy, w sobotę od godz. 9.00, mieszkańcom ul. Moniuszki z numerów 54, 56, 58, 60, 62, 35 i 37.
 2. Dziękujemy za ofiary złożone na tacę, za wszelką pomoc i życzliwość.
 3. Wszystkim Parafianom i Gościom życzymy wielu łask od Boga, który jest pełen Miłosierdzia, a Solenizantom i Jubilatom składamy serdeczne życzenia Bożego błogosławieństwa i opieki Niepokalanej Dziewicy Maryi oraz św. Józefa Oblubieńca.