1. Zapraszamy na modlitwę różańcową o deszcz dla ziemi i o trzeźwość, prowadzoną przez wspólnotę Żywego Różańca, dzisiaj o godz. 17.15.
  2. We wtorek przypada święto Przemienienia Pańskiego.
  3. Nowenna i różaniec tajemnic św. Józefa we wtorek o godz. 17.30.
  4. Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy w środę po wieczornej Mszy św.
  5. Adoracja Najświętszego Sakramentu w ciszy w czwartek po wieczornej Mszy św. do godz. 19.30. W czasie adoracji okazja do Spowiedzi św.
  6. Koronka do Miłosierdzia Bożego przed Najświętszym Sakramentem w piątek o godz. 15.00. W czasie Koronki modlić się będziemy o nawrócenie grzeszników. Imiona osób potrzebujących tej modlitwy, wypisane na karteczkach, będzie można składać przed Koronką do koszyczka znajdującego się przed ołtarzem.
  7. Nauka dla rodziców i chrzestnych przygotowująca do Chrztu św. dzieci w sobotę o godz. 19.00 w naszym kościele.
  8. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej:

- „Gość Niedzielny“ (o tym, czy chrześcijanin może być bogaty; o rekolekcjach, które mogą przemieniać; o ojcu Joachimie Badenim i jego niezwyczajnym widzeniu świata);

- „Niedziela“ (o polowaniu na chrześcijan; o obronie chrześcijan i ich wartości w procesach sądowych; o smaku modlitwy).

  1. Dziękujemy za posprzątanie kościoła. Msza św. w intencji sprzątających zostanie odprawiona 29 września o godz. 11.30. Sprzątanie naszego kościoła powierzamy, w sobotę od godz. 9.00, mieszkańcom ul. Moniuszki z numerów 50, 50a, 50b, 50c, 50d.
  2. Dziękujemy za ofiary złożone na tacę, za wszelką pomoc i życzliwość. W przyszłą niedzielę taca na potrzeby naszego kościoła.
  3. Wszystkim Parafianom i Gościom życzymy wielu łask od Boga, który jest pełen Miłosierdzia, a Solenizantom i Jubilatom składamy serdeczne życzenia Bożego błogosławieństwa i opieki Niepokalanej Dziewicy Maryi oraz św. Józefa Oblubieńca.