14 lipca RP 2019

 1. Zapraszamy na modlitwę różańcową o deszcz dla ziemi prowadzoną przez wspólnotę Żywego Różańca dzisiaj o godz. 17.15.
 2. Nowenna i różaniec tajemnic św. Józefa we wtorek o godz. 17.30.
 3. We wtorek przypada wspomnienie NMP z Góry Karmel. Szczególnie serdecznie zapraszamy w tym dniu osoby, które chciałby w czasie Mszy św. o godz. 18.00 przyjąć szkaplerz NMP.
 4. Msza św. w intencji Radia Maryja, Telewizji Trwam i dzieł ewangelizacyjnych we wtorek o godz. 18.00. Po Mszy św. adoracja Najświętszego Sakramentu, którą poprowadzą: od godz. 18.50 Akcja Katolicka, od godz. 19.30 Rodzina Radia Maryja, od godz. 20.15 Żywy Różaniec. Adoracja zakończy się o godz. 21.00 Apelem Maryjnym.
 5. Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy w środę po wieczornej Mszy św.
 6. Msza św. w intencjach Wspólnoty Krwi Chrystusa w czwartek o godz. 18.00. Po Mszy św, do godz. 19.30, adoracja Najświętszego Sakramentu prowadzona przez członków wspólnoty. W czasie adoracji okazja do Spowiedzi św.
 7. Koronka do Miłosierdzia Bożego przed Najświętszym Sakramentem w piątek o godz. 15.00. W czasie Koronki modlić się będziemy o łaskę Spowiedzi św. dla trwających w grzechach ciężkich. Imiona osób potrzebujących tej modlitwy, wypisane na karteczkach, będzie można składać przed Koronką do koszyczka znajdującego się przed ołtarzem.
 8. Nauka dla rodziców i chrzestnych przygotowująca do Chrztu św. dzieci w sobotę o godz. 19.00 w kościele NSPJ.
 9. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej:

- „Gość Niedzielny“ (rozmowa o życiu z aktorką Ewą Błaszczyk; o górze Karmel i szkaplerzu; przepis na ciasteczka lawendowe z cytrynową nutą);

- „Niedziela“ (o niewierzących dzieciach wierzących rodziców; o szkaplerzu NMP; o tym, w co się ubrać do kościoła).

 1. Dziękujemy za posprzątanie kościoła. Msza św w intencji sprzątających zostanie odprawiona 24 listopada o godz. 11.30. Sprzątanie naszego kościoła powierzamy, w sobotę od godz. 9.00, mieszkańcom ul. Moniuszki z numerów od 1 do 23 i od 2 do 26.
 2. Dziękujemy za ofiary złożone na tacę, za wszelką pomoc i życzliwość.
 3. Wszystkim Parafianom i Gościom życzymy wielu łask od Boga, który jest pełen Miłosierdzia, a Solenizantom i Jubilatom składamy serdeczne życzenia Bożego błogosławieństwa i opieki Niepokalanej Dziewicy Maryi oraz św. Józefa Oblubieńca.

 

21 lipca RP 2019

 1. Zapraszamy na modlitwę różańcową o odrzucenie nienawiści prowadzoną przez wspólnotę Żywego Różańca dzisiaj o godz. 17.15.
 2. Nabożeństwo ku czci św. Rity, Patronki od spraw trudnych i beznadziejnych, z błogosławieństwem róż i namaszczeniem olejem różanym na znak poddania się woli Bożej, we wtorek (wyjątkowo w 23 dniu miesiąca) o godz. 17.00. W czasie nabożeństwa także modlitwa do św. Józefa. Intencje do wspólnej modlitwy można składać do skrzynki przy ikonach. W czasie nabożeństwa okazja do Spowiedzi św. Po nabożeństwie, o godz. 18.00, Msza św. w intencjach polecanych wstawiennictwu św. Rity.
 3. Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy w środę po wieczornej Mszy św.
 4. Msza św. w intencjach Rodziny Serca Miłości Ukrzyżowanej w czwartek o godz. 18.00. Po Mszy św, do godz. 19.30, adoracja Najświętszego Sakramentu prowadzona przez członków wspólnoty. W czasie adoracji okazja do Spowiedzi św.
 5. W czwartek przypada wspomnienie św. Krzysztofa, Patrona kierowców i podróżnych. Po Mszy św. błogosławieństwo pojazdów.
 6. Koronka do Miłosierdzia Bożego przed Najświętszym Sakramentem w piątek o godz. 15.00. W czasie Koronki modlić się będziemy o łaskę Spowiedzi św. dla trwających w grzechach ciężkich. Imiona osób potrzebujących tej modlitwy, wypisane na karteczkach, będzie można składać przed Koronką do koszyczka znajdującego się przed ołtarzem.
 7. Nauka dla rodziców i chrzestnych przygotowująca do Chrztu św. dzieci w sobotę o godz. 19.00 w kościele Wniebowzięcia NMP.
 8. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej:

- „Gość Niedzielny“;

- „Niedziela“.

 1. Dziękujemy za posprzątanie kościoła. Msza św w intencji sprzątających zostanie odprawiona 10 listopada o godz. 18.00. Sprzątanie naszego kościoła powierzamy, w sobotę od godz. 9.00, mieszkańcom ul. Moniuszki z numerów 32, 34, 36, 38.
 2. Dziękujemy za ofiary złożone na tacę, za wszelką pomoc i życzliwość. W przyszłą niedzielę taca na potrzeby naszej diecezji i Seminarium Duchownego w Paradyżu.
 3. Wszystkim Parafianom i Gościom życzymy wielu łask od Boga, który jest pełen Miłosierdzia, a Solenizantom i Jubilatom składamy serdeczne życzenia Bożego błogosławieństwa i opieki Niepokalanej Dziewicy Maryi oraz św. Józefa Oblubieńca.